Dziewięciu wspaniałych w Galerii Grabskich

Skomentuj (7)


Prace dziewięciu artystów będziemy mogli oglądać podczas jednej z ciekawszych wystaw poplenerowych tego roku. Już w najbliższą sobotę w Galerii Grabskich odbędzie się wernisaż wystawy zatytułowanej „Dziewięciu wspaniałych”.

Mimo tego, że na kartach kalendarza listopad, a za oknem prawdziwie jesienna aura, kalendarz wydarzeń artystycznych w Kazimierzu Dolnym wciąż jest pełen ciekawych imprez. Jedną z nich jest wernisaż wystawy poplenerowej, która zagości w Galerii Grabskich.

- Zapraszamy na najciekawszą poplenerową wystawę tego roku "Dziewięciu wspaniałych", na której pokażemy mistrzów różnych tak w technice, jak i w temacie – piszą organizatorzy.
 
Kim są artyści, których prace złożyły się na wystawę "Dziewięciu Wspaniałych"? To nazwiska dobrze znane i cenione. To mistrzowie różnych technik i tematów. Jedyni w swoim rodzaju. Irena Duszacka, Tatiana Potworowa, Małgorzata Dawidiuk, Janusz Olszewski, Tomasz Owczarski, Jacek Kośmiński, Roman Gruszecki, Edward Szutter oraz Jan Grabski.

Otwarcie  wystawy odbędzie się w Galerii Grabskich przy ul. Lubelskiej 33, 12 listopada 2016 r., w sobotę o godz. 13.00.

Skomentuj


Dodane komentarze (4)

 • "Dzidek"
  Ciekawe czy Kazimierz Dolny nad Wisłą udźwignie takie epokowe wydarzenie? :) :) :)
  • Kultura radziecka
   I dalej proszę radziecka kulturka. Bardzo ładne określenie brawo
 • ech
  Kultura radziecka ? Trafiłeś w dziesiątkę !
 • Fil
  Odczepcie sie od kultury i artysyow. Wystarczy chyb ze rzad niszczy kulture by z powrotem wrocila kultura radziecka. Na forum ja widac czasem.
 • MMm
  Co tak słabo ? Tylko"wspaniałych" ??? a nie genialnych najgenialnieszych na planecie ?
  • Annna
   Artyści wspaniali ale pamiętajmy, że mamy jeszcze 15 najwspanialszych radnych w Polsce, Unii a nawet Europie.
  • ixi
   jak ktoś kaleczy polska mowę to wymyśli normalny tytuł ?

Mapa

Galerie

Galeria Grabskich


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę