Dziewięciu wspaniałych w Galerii Grabskich

Skomentuj (7)


Prace dziewięciu artystów będziemy mogli oglądać podczas jednej z ciekawszych wystaw poplenerowych tego roku. Już w najbliższą sobotę w Galerii Grabskich odbędzie się wernisaż wystawy zatytułowanej „Dziewięciu wspaniałych”.

Mimo tego, że na kartach kalendarza listopad, a za oknem prawdziwie jesienna aura, kalendarz wydarzeń artystycznych w Kazimierzu Dolnym wciąż jest pełen ciekawych imprez. Jedną z nich jest wernisaż wystawy poplenerowej, która zagości w Galerii Grabskich.

- Zapraszamy na najciekawszą poplenerową wystawę tego roku "Dziewięciu wspaniałych", na której pokażemy mistrzów różnych tak w technice, jak i w temacie – piszą organizatorzy.
 
Kim są artyści, których prace złożyły się na wystawę "Dziewięciu Wspaniałych"? To nazwiska dobrze znane i cenione. To mistrzowie różnych technik i tematów. Jedyni w swoim rodzaju. Irena Duszacka, Tatiana Potworowa, Małgorzata Dawidiuk, Janusz Olszewski, Tomasz Owczarski, Jacek Kośmiński, Roman Gruszecki, Edward Szutter oraz Jan Grabski.

Otwarcie  wystawy odbędzie się w Galerii Grabskich przy ul. Lubelskiej 33, 12 listopada 2016 r., w sobotę o godz. 13.00.

Skomentuj


Dodane komentarze (4)

 • "Dzidek"
  Ciekawe czy Kazimierz Dolny nad Wisłą udźwignie takie epokowe wydarzenie? :) :) :)
  • Kultura radziecka
   I dalej proszę radziecka kulturka. Bardzo ładne określenie brawo
 • ech
  Kultura radziecka ? Trafiłeś w dziesiątkę !
 • Fil
  Odczepcie sie od kultury i artysyow. Wystarczy chyb ze rzad niszczy kulture by z powrotem wrocila kultura radziecka. Na forum ja widac czasem.
 • MMm
  Co tak słabo ? Tylko"wspaniałych" ??? a nie genialnych najgenialnieszych na planecie ?
  • Annna
   Artyści wspaniali ale pamiętajmy, że mamy jeszcze 15 najwspanialszych radnych w Polsce, Unii a nawet Europie.
  • ixi
   jak ktoś kaleczy polska mowę to wymyśli normalny tytuł ?

Mapa

Galerie

Galeria Grabskich


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
To osoby tworzą świąteczną atmosferę. Jest tyle pięknych miejsce w Polsce, gdzie można spędzić Święta Wielkanocne 2024. Sprawdź listę obiektów, które przygotowały na ten czas ofertę specjalną.
Pokaż stopkę