Dzień Dobry TVN w Kazimierzu

W najbliższą sobotę 3 lipca w programie „Dzień Dobry TVN” o urokach Kazimierza opowiadać będzie znany aktor Tomasz Dedek. Dziś właśnie zakończyły się zdjęcia do krótkiego filmu promującego Miasteczko.

Programu "Dzień Dobry TVN" przedstawiać nie trzeba. To dwuipółgodzinny program poranny telewizji TVN w godzinach od 8.30 a 11.00 wypełniony rozrywką, poradami i informacjami o aktualnych wydarzeniach. W najbliższą sobotę 3 lipca jednym poruszanych tematów będzie odpoczynek w Kazimierzu nad Wisłą. Jak tu można wypocząć, co tu można zobaczyć, w jakich wydarzeniach kulturalnych wziąć udział, opowie znany aktor Tomasz Dedek, który w Kazimierzu jest stałym bywalcem – nie tylko jako konferansjer Festiwalu Kultury i Tradycji Klezmerskiej, juror Turnieju Nalewek czy gość specjalny imprezy dla dzieci „Poranki – Czytanki”. Jaka jest jego wizja Kazimierza?


Próbowaliśmy podpatrzeć artystę podczas zdjęć do programu. Pojawił się z ekipą nad Wisłą, skąd pokazywał Wzgórze Zamkowe i mówił o Festiwalu” Dwa Brzegi”, był także na Rynku przy pomniku wiernego psa Werniksa i pod parasolem kawiarni Rynkowej. To ważne miejsca w Miasteczku – na początek. Niektórzy uważają, że w Kazimierzu jest nudno, bo wszystko, co się tu oferuje, można poznać w jeden dzień.
- Co tu można robić? – dziwi się takiemu pytaniu Tomasz Dedek. – Tu nie trzeba nic robić – odpowiada z naciskiem. – Tu trzeba być. Zapraszamy do Kazimierza!


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
To osoby tworzą świąteczną atmosferę. Jest tyle pięknych miejsce w Polsce, gdzie można spędzić Święta Wielkanocne 2023. Sprawdź listę obiektów, które przygotowały na ten czas ofertę specjalną.
Pokaż stopkę