Dzień Dobry TVN w Kazimierzu

W najbliższą sobotę 3 lipca w programie „Dzień Dobry TVN” o urokach Kazimierza opowiadać będzie znany aktor Tomasz Dedek. Dziś właśnie zakończyły się zdjęcia do krótkiego filmu promującego Miasteczko.

Programu "Dzień Dobry TVN" przedstawiać nie trzeba. To dwuipółgodzinny program poranny telewizji TVN w godzinach od 8.30 a 11.00 wypełniony rozrywką, poradami i informacjami o aktualnych wydarzeniach. W najbliższą sobotę 3 lipca jednym poruszanych tematów będzie odpoczynek w Kazimierzu nad Wisłą. Jak tu można wypocząć, co tu można zobaczyć, w jakich wydarzeniach kulturalnych wziąć udział, opowie znany aktor Tomasz Dedek, który w Kazimierzu jest stałym bywalcem – nie tylko jako konferansjer Festiwalu Kultury i Tradycji Klezmerskiej, juror Turnieju Nalewek czy gość specjalny imprezy dla dzieci „Poranki – Czytanki”. Jaka jest jego wizja Kazimierza?


Próbowaliśmy podpatrzeć artystę podczas zdjęć do programu. Pojawił się z ekipą nad Wisłą, skąd pokazywał Wzgórze Zamkowe i mówił o Festiwalu” Dwa Brzegi”, był także na Rynku przy pomniku wiernego psa Werniksa i pod parasolem kawiarni Rynkowej. To ważne miejsca w Miasteczku – na początek. Niektórzy uważają, że w Kazimierzu jest nudno, bo wszystko, co się tu oferuje, można poznać w jeden dzień.
- Co tu można robić? – dziwi się takiemu pytaniu Tomasz Dedek. – Tu nie trzeba nic robić – odpowiada z naciskiem. – Tu trzeba być. Zapraszamy do Kazimierza!


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Zimowe szaleństwo podczas Ferii 2021! Szukasz miejsca, gdzie odpoczniesz? Marzy Ci się szusowanie na nartach? Sprawdź listę noclegów z ofertami specjalnymi na ferie zimowe.
Zaskocz ją na Walentynki 2021. Wyjedź razem z nim w nieznane. Zobacz oferty walentynkowe na romantyczny weekend dla dwojga.
Pokaż stopkę