Wstajesz i wakacje!

Skomentuj (6)

zobacz więcej (53)

Sobotnie przedpołudnie na Rynku zostało zdominowane przez wizytę telewizji TVN24, która przez kilka godzin na żywo nadawała z Miasteczka program „Wstajesz i wakacje”. Jeśli nie oglądaliście – popatrzcie. Fotoreportaż Maksa Skrzeczkowskiego i Mateusza Stachyry.

Skomentuj


Dodane komentarze (6)

 • Taka-tam
  Za parking w Galerii Bałtyckiej w Gdańsku zapłaciliśmy ponad 20 zł za 5 godzin. Oczywiście zostawiliśmy też pieniądze w sklepie - w końcu przyszliśmy na zakupy. W tym kontekście Kazimierz przestaje być drogi. Drożdżówka kazimierska też - cóż znaczy 1,80 zł wobec gdańskiej jagodzianki za 3,50 zł. Tyle samo kosztuje drożdżówka w Warszawie. Nie przesadzajmy więc z tą drożyzną z perspektywy stolicy ;-)
 • turyści2
  turyści2
  Kazimierz jest nieustannie 'klimatyczny' i coraz piękniejszy. Jedyne, co nas zasmuca, to coraz wyższe ceny. Chyba zatracono tu poczucie pewnej miary przystającej do rzeczywistości. Przykład: parking w niedzielę 11 VIII '13 na wzgórzu za farą - 10 zł, niby za dzień, ale bez możliwości godzinowej i stosownej info przed wdrapaniem się na górę.
  Równolegle w Sandomierzu, przepięknym mieście dla malarzy, parkingi w niedziele i święta BEZPŁATNE! Rada: niektórzy powinni ograniczyć swą pazerność! W dłuższej perspektywie czasowej KD starci przez to na swym wizerunku.
 • kapucyn
  gdzie to mozna obejrzec ?????????????
 • Tadek
  Ta latająca kosiarka od rana nie dawała spać ;)
 • obs.
  Brawo dla portalu budzimy się b. póżno...
 • Kamil Ruciński
  super fotki, takie relacje w tvn24 powinny byc co tydzien :)

Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Zimowe szaleństwo podczas Ferii 2021! Szukasz miejsca, gdzie odpoczniesz? Marzy Ci się szusowanie na nartach? Sprawdź listę noclegów z ofertami specjalnymi na ferie zimowe.
Zaskocz ją na Walentynki 2021. Wyjedź razem z nim w nieznane. Zobacz oferty walentynkowe na romantyczny weekend dla dwojga.
Pokaż stopkę