Dziady Kazimierskie w radiu

Skomentuj (5)

Kariera Dziadów Kazimierskich nabiera tempa. Widzieliśmy ich już w telewizji, słyszeliśmy w radiu. Nagrali płytę. Przed nimi nagranie koncertu dla programu czwartego Polskiego Radia.

Na zaproszenie programu Czwartego Polskiego Radia Dziady Kazimierskie nagrają koncert. Nagranie odbędzie się we wtorek 5 listopada w godzinach 17.00 – 20.00 Al. Niepodległości 77/85.


- Nie wyobrażamy sobie, żeby nagranie obyło się bez chóru – mówi solista zespołu Włodek Dembowski. – Ludzie! Dziady! Baby! Kto może, niech przybywa!


Zgłoszenia należy wysyłać na adres podany na profilu Dziadów Kazimierskich na Facebook-u. W nagraniu może wziąć udział maksymalnie 25 osób. Lista chórzystów musi zostać skompletowana do niedzieli 3 listopada.

Skomentuj


Dodane komentarze (5)

 • Gosia
  Bardzo się cieszę , że Dziady mają szansę na zaprezentowanie się! Najmniej ważne w którym programie ---itp. Dziady są KAZIMIERSKIE!!!Życzę im powodzenia!
 • pijany znad Grodarza
  Niepiśmienny
  Intelektualiści i posłowie mówią ; " w radio". Pozostali: w "radiu".
 • Uczeń Emeryt
  Mnie uczono, że radio jest odmienne i forma "w radio" jest niepoprawna. Czyli "w radiu".
 • nauczyciel emeryt
  Oj tak, czasy się zmieniają :)
  Według mnie obie formy są poprawne.
  Mianownik - radio
  Dopełniacz - radia
  Celownik - radiu
  Biernik - radio
  Narzędnik - radiem
  Miejscownik - radiu
  Wołacz - radio
 • szok
  W Radiu?????????????????
  Czasy się zmieniają ,mnie uczono że w RADIO a nie w radiu.

Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Weekend listopadowy 11-15 listopada 2022 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Pokaż stopkę