Dziady Kazimierskie w radiu

Skomentuj (5)

Kariera Dziadów Kazimierskich nabiera tempa. Widzieliśmy ich już w telewizji, słyszeliśmy w radiu. Nagrali płytę. Przed nimi nagranie koncertu dla programu czwartego Polskiego Radia.

Na zaproszenie programu Czwartego Polskiego Radia Dziady Kazimierskie nagrają koncert. Nagranie odbędzie się we wtorek 5 listopada w godzinach 17.00 – 20.00 Al. Niepodległości 77/85.


- Nie wyobrażamy sobie, żeby nagranie obyło się bez chóru – mówi solista zespołu Włodek Dembowski. – Ludzie! Dziady! Baby! Kto może, niech przybywa!


Zgłoszenia należy wysyłać na adres podany na profilu Dziadów Kazimierskich na Facebook-u. W nagraniu może wziąć udział maksymalnie 25 osób. Lista chórzystów musi zostać skompletowana do niedzieli 3 listopada.

Skomentuj


Dodane komentarze (5)

 • Gosia
  Bardzo się cieszę , że Dziady mają szansę na zaprezentowanie się! Najmniej ważne w którym programie ---itp. Dziady są KAZIMIERSKIE!!!Życzę im powodzenia!
 • pijany znad Grodarza
  Niepiśmienny
  Intelektualiści i posłowie mówią ; " w radio". Pozostali: w "radiu".
 • Uczeń Emeryt
  Mnie uczono, że radio jest odmienne i forma "w radio" jest niepoprawna. Czyli "w radiu".
 • nauczyciel emeryt
  Oj tak, czasy się zmieniają :)
  Według mnie obie formy są poprawne.
  Mianownik - radio
  Dopełniacz - radia
  Celownik - radiu
  Biernik - radio
  Narzędnik - radiem
  Miejscownik - radiu
  Wołacz - radio
 • szok
  W Radiu?????????????????
  Czasy się zmieniają ,mnie uczono że w RADIO a nie w radiu.

Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę