Dwa Brzegi - program (video)

Skomentuj (10)

Prezentujemy plan projekcji filmów oraz wszystkich wydarzeń i spotkań tegorocznego festiwalu DWA BRZEGI. W programie znajduje się blisko dwieście pięćdziesiąt filmów i mnóstwo wspaniałych spotkań. Jest więc w czym wybierać. A co wybrać - podpowie Grażyna Torbicka - dyrektor artystyczny Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi.

Do Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi pozostaje już tylko tydzień. Zapraszamy do zapoznania się z repertuarem filmowym czwartej edycji tej imprezy:

 


Przypominamy też, że bilety na poszczególne seanse oraz karnety festiwalowe dostępne są w festiwalowym e-sklepie.

 

Przedstawiamy również program spotkań w Cafe Kocham Kino oraz Spotkań autorskich Towarzystwa Przyjaciół Miasta Kazimierza.

 

Przygotowany został również program wszystkich wydarzeń i spotkań.

 

 

Skomentuj


Dodane komentarze (10)

 • pijany znad Grodarza
  Chopin w Mięćmierzu (video)
 • pijany znad Grodarza
  Że ja wersji Tomasz Sikorskiego nie zauważyłem. I w tym momencie należy definitywnie w publikacjach zwracać uwagę, jak napisalem/łeś/ Mięćmierz/ Męćmierz/. To jest ważne. Przykladem niech będzie "glejt". Bo gdyby napisać z "angielska" -"gleyt". Przepraszam. To tylko przyklad.
 • Tadek
  A ja mam cytat ze strony festiwalu:
  "Mięćmierz zaprasza

  Niewielki, acz urokliwy Mięcimierz przygotował z okazji festiwalu Dwa Brzegi 2010 liczne atrakcje.

  Galeria na płocie:

  1 sierpnia niedziela
  g. 15.00 – wystawa fotografii Tomka Sikory pt. “mali bracia” –
  - portrety zwierząt domowych Męćmierza i Okala zawisną na płocie we wsi obok studni."

  Mamy więc do wyboru 3 wersje!!!
 • michał
  kiepska strona internetowa festiwalu-wogole nie pokazane gdzie znajduje sie male kino a gdzie kino synagoga...powinna byc mapka na rozdawanych w kazimierzu ulotkach.kiepska organizacja i kiepska strona internetowa festiwalu
 • glejt
  to równie dobrze można przeczytać wikipedię i tam też jest tak jak piszesz. A rzeczywistość wygląda inaczej - nazwa zwyczajowa/potoczna tak się zakorzeniła że używa się jej zamiast właściwej - ot co.
 • pijany znad Grodarza
  glejt. Poczytaj z oficjalnej strony Urzędu;........Siedzibą władz gminy jest miasto Kazimierz Dolny.

  Gmina obejmuje miasto Kazimierz Dolny (z 6 sołectwami na obszarze miejskim: Cholewianka, Doły-Wylągi, Dąbrówka, Góry, Jeziorszczyzna i Mięćmierz-Okale) oraz 8 sołectw na obszarach wiejskich gminy: Bochotnica, Parchatka, Rzeczyca, Rzeczyca-Kolonia, Skowieszynek, Wierzchoniów, Witoszyn, Zbędowice
 • glejt
  Męćmierz jest poprawną nazwą
 • pijany znad Grodarza
  Zrobcie wreszcie porządek z nazwą Mięćmierza. We wszystkich festiwalowych przwewodnikach, folderach- Męćmierz. Niech wreszcie jakiś urzednik wyleci z pracy. BURMISTRZA NIE RUSZAĆ.
 • nina
  dokładnie, ponawiam pytanie i czy jeszcze można kupić bilety
 • małgosia
  A gdzie dziś można kupić bilety w Kazimierzu? Czyli gdzie tu na miejscu w miasteczku można je kupić? Jest jakiś punkt sprzedarzy? Czy tylko przez e- sklep?

Mapa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Znamy sposób na udane Wakacje 2024! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2024. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Pokaż stopkę