Dotknięcie Egiptu

30 sierpnia zapraszamy wszystkich do Miejsko - Gminnej Biblioteki Publicznej w Kazimierzu Dolnym. W godzinach popołudniowych odbędzie się tam festyn kończący tegoroczne wakacje. W tym roku hasło przewodnie imprezy brzmi: „Dotknięcie Egiptu”.

Miejsko – Gminna Biblioteka Publiczna w Kazimierzu Dolnym serdecznie zaprasza wszystkich chętnych, a w szczególności dzieci, na festyn kończący tegoroczne wakacje. Impreza odbędzie się 30 sierpnia w godzinach od 15.00 do 16.30 na placu przed budynkiem biblioteki, przy ul. Lubelskiej 32/34. W przypadku deszczu festyn odbędzie się w bibliotece.
 
Impreza organizowana jest już po raz czwarty. W poprzednich latach dzieci oraz dorośli mieli możliwość poznania kultury Indii, Japonii oraz Australii. W tym roku festyn przebiegać będzie pod hasłem "Dotknięcie Egiptu". W egzotykę tego kraju wprowadzać nas będzie Maks Skrzeczkowski, który przybliży dzieciom oraz ich rodzicom bogatą i interesującą kulturę Egiptu. Przedstawi uczestnikom festynu ciekawe tradycje i obyczaje, zaprezentuje też pamiątki  z tego kraju.

W ramach festynu planowany jest również pokaz fotografii Marcina Pisuli, rozmowa o kulturze, przyrodzie i ciekawostkach związanych z Egiptem. Dzieci będą mogły obejrzeć książki, posłuchać muzyki, wziąć udział w zabawach plastycznych i ruchowych oraz grach związanych z tym krajem.

Polecamy!

 

Źódło: Miejska Bibllioteka Publiczna w Kazimierzu Dolnym.

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Weekend listopadowy 11-15 listopada 2022 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Pokaż stopkę