Dodatkowe kursy MZK podczas Dwóch Brzegów

Już za dwa dni zaczyna się 10. Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi. By zapewnić lepszą komunikację pomiędzy Kazimierzem i Puławami, w weekendy zostaną uruchomione dodatkowe, wieczorne kursy komunikacji miejskiej.

Jak zawsze w czasie Dwóch Brzegów Kazimierz wypełni się kinomanami pragnącymi uczestniczyć w tym święcie filmu. W związku ze spodziewaną dużą liczbą osób, które będą chciały wrócić do Puław po wieczornych atrakcjach, MZK Puławy przygotowuje dodatkowe kursy. 

 

- Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom puławian chcących uczestniczyć w weekendowych punktach programu, MZK Puławy uruchamia w dniach 30 i 31 lipca oraz 6 i 7 sierpnia 2016 dodatkowy kurs linii nr 1 z Kazimierza o godzinie 23,01 z przystanku Dworzec PKS Kazimierz Dolny - czytamy na stornie MZK Puławy.

 

Skomentuj


Mapa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Zaplanuj razem z nami świąteczny wyjazd do dowolnego miejsca w Polsce. Poznaj oferty specjalne noclegów na Wigilię i Boże Narodzenie 2023.
Pokaż stopkę