Długi weekend czerwcowy 2012

Skomentuj (4)

W tym roku Boże Ciało wypada 7 czerwca. Tak więc już za niespełna miesiąc czeka nas kolejny długi weekend. Jak spędzić ten zapewne ciepły, pełen słońca czas? My tradycyjnie zapraszamy do Kazimierza. Atrakcji na pewno nie zabraknie.

By jakoś zaplanować tych kilka dni, zachęcamy do zapoznania się z miejscami, jakie warto zobaczyć będąc w Kazimierzu. Polecamy przede wszystkim zabytki, muzea, punkty widokowe, trasy spacerowe i rowerowe, parki linowe oraz okolice. Bez wątpienia każdy znajdzie w Miasteczku coś dla siebie. Również nocleg...


Polecane noclegi:

 

 

Skomentuj


Dodane komentarze (4)

 • PIOTR
  MOZE WARTO WYBRAC SIE PO ZWIEDZANIU NA PLAŻE GDZIE MOŻNA POOPALAĆ SIE I ODPOCZĄĆ LUDZIE JUZ CHYBA O TEJ PLAŻY ZAPOMNIELI
 • pijany znad Grodarza
  Noo. Dzisiaj szedłem Plebanka. Jestem pod niesamowitym POZYTYWNIE wrazaniem. Jest czysto, wyrownane. Naprawde jest pieknie. Musze rownież pochwalić Pana, który postawil ogrodzenie. Wjazd na Jego posesje jest b. ładny, zadbany,. Wrazenie rownież robi ten cypel z paprociami. Jeszcze raz. PLEBANKA staje sie PIEKNA. Wprawdzie co kilkanaście metrów leżą KAWAŁKI zużytego papieru toaletowego i chusteczek higienicznych, ale rozumiem Panie.
 • pijany znad Grodarza
  I kiedy przyjdzie mi pracować?. Ojczyzno. Utoniesz w ŚWIĘTACH. Żartowałem. Byczyć się , to jest to. Rozmawiałem z jednym Grekiem. Potwierdził.
 • Iza_Wawa
  Weekend w Kazimierzu to jest to! Tak dawno tu nie byłam, że już się stęskniłam za niepowtarzalną atmosferą...

Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę