Czeka na właściciela

Skomentuj (8)

W Kazimierzu nigdy tych czworonogów – kundelków i rasowych – nie brakowało. Jeden z nich błąkał się we wtorek w okolicach centrum. Teraz pod opieką czeka na swojego pana.

Z wysokości postoju taxi patrzy z nostalgią na Rynek, na Miasteczko. Nie bez powodu Kazimierz doczekał się pomnika psa. Tu nigdy tych czworonogów – kundelków i takich z rodowodem – nie brakowało. Jeden z nich błąkał się we wtorek w okolicach centrum, niemalże pod nosem swego pomnikowego brata.

- Jest średniej wielkości, ma krótką czarną sierść i czarną obrożę. Poszukuje swojego właściciela – pisze do redakcji Katarzyna Radek, która znalazła czworonoga w okolicach Rynku 4 marca około godziny 14.00.

– Nie mogłam przejść obojętnie – mówi Czytelniczka, która przygarnęła zwierzaka.

Piesek czeka na swojego pana. Prosimy o kontakt z Redakcją.

Skomentuj


Dodane komentarze (8)


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Wyjazd to idealny pomysł na perfekcyjny Dzień Kobiet 2024. Jeżeli szukasz interesującego miejsca, zobacz co oferują właściciele obiektów na ten szczególny dzień.
Pokaż stopkę