Coraz bliżej otwarcia rehabilitacji na Lubelskiej

Na ostatniej sesji Rady Miejskiej w Kazimierzu Dolnym wprowadzono zmiany w statucie kazimierskiej przychodni. To kolejny krok przybliżający otwarcie rehabilitacji w Kazimierzu.
Wprowadzenie zmian w statucie kazimierskiej przychodni o punkt zezwalający na prowadzenie działalności rehabilitacyjnej przybliża otwarcie gabinetu rehabilitacji w Kazimierzu.
- Celem tych zmian jest rozszerzenie dotychczasowej działalności przychodni o rehabilitację. Jesteśmy po serii rozmów w tej sprawie, których finałem będzie wygospodarowanie pomieszczeń, w których pojawi się sprzęt rehabilitacyjny i uruchomione zostaną, po zniesieniu restrykcji związanych z pandemią, ćwiczenia rehabilitacyjne – napisał burmistrz Artur Pomianowski na swoim profilu na Facebooku.
Urządzenia już czekają. Teraz czas na przygotowanie pomieszczeń. W związku z tym, że plany z przeniesieniem biblioteki do budynku szkolnego nie powiodły się, gmina wygospodarowała inne pomieszczenia przychodni. 
- Założenie jest takie, że rehabilitacja będzie nieodpłatna - doaje burmistrz.

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Poszukujesz noclegu na Boże Ciało 2024? Dobrze trafiłeś! Zobacz oferty noclegowe, dzięki którym bez trudu zaplanujesz swój wymarzony wyjazd na Boże Ciało 2024.
Pokaż stopkę