Coraz bliżej otwarcia rehabilitacji na Lubelskiej

Na ostatniej sesji Rady Miejskiej w Kazimierzu Dolnym wprowadzono zmiany w statucie kazimierskiej przychodni. To kolejny krok przybliżający otwarcie rehabilitacji w Kazimierzu.
Wprowadzenie zmian w statucie kazimierskiej przychodni o punkt zezwalający na prowadzenie działalności rehabilitacyjnej przybliża otwarcie gabinetu rehabilitacji w Kazimierzu.
- Celem tych zmian jest rozszerzenie dotychczasowej działalności przychodni o rehabilitację. Jesteśmy po serii rozmów w tej sprawie, których finałem będzie wygospodarowanie pomieszczeń, w których pojawi się sprzęt rehabilitacyjny i uruchomione zostaną, po zniesieniu restrykcji związanych z pandemią, ćwiczenia rehabilitacyjne – napisał burmistrz Artur Pomianowski na swoim profilu na Facebooku.
Urządzenia już czekają. Teraz czas na przygotowanie pomieszczeń. W związku z tym, że plany z przeniesieniem biblioteki do budynku szkolnego nie powiodły się, gmina wygospodarowała inne pomieszczenia przychodni. 
- Założenie jest takie, że rehabilitacja będzie nieodpłatna - doaje burmistrz.

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Długi Weekend majowy 2021 zapowiada się cudownie. Będzie jeszcze lepszy, jeżeli skorzystasz z oferty specjalnej na majówkę.
Komunia Święta to wyjątkowy dzień dla każdego dziecka i jego rodziny. Chcemy Ci pomóc w organizacji tego wydarzenia. Jeżeli szukasz ofert noclegowych czy sal, to dobrze się składa, bo mamy takie.
Pokaż stopkę