Aktualności dla "przychodnia zdrowia w Kazimierzu"

Zmarł wieloletni kierownik ośrodka zdrowia w Kazimierzu Henryk Paradowski. Miał 83 lata. Uroczystości pogrzebowe odbędą się 13 stycznia.

Halo! Przychodnia?

Dlaczego nie możemy się dodzwonić do kazimierskiej przychodni? Czy problem ten mimo wprowadzenie dodatkowych numerów telefonów jest… nierozwiązywalny?
Samodzielny Publiczny Zakład Publicznej Opieki Zdrowotnej w Kazimierzu Dolnym pracuje w reżimie sanitarnym. Pacjenci narzekają.
Na ostatniej sesji Rady Miejskiej w Kazimierzu Dolnym wprowadzono zmiany w statucie kazimierskiej przychodni. To kolejny krok przybliżający otwarcie rehabilitacji w Kazimierzu.
Gmina w ramach budżetu obywatelskiego za rok 2019 zakupiła w połowie grudnia sprzęt i urządzenia do nowego gabinetu rehabilitacji, który ma zostać ponownie uruchomiony w Kazimierzu. Kiedy? I tu sprawa wchodzi w ciąg zależności.

Kazimierska przychodnia będzie miała nowy dach. Właśnie ogłoszono przetarg.

Przy Kazimierskim Ośrodku Zdrowia mieszczącym się przy ul. Lubelskiej nie ma obecnie ani zakładu fizjoterapii, ani co gorsza apteki. Dla wielu pacjentów przychodni to spory problem.

Wydawałoby się, ze Kazimierz leży na uboczu wielkiej polityki i mamy tu jedynie własne problemy. Nic jednak bardziej mylnego. Przekonali się o tym pacjenci, którzy w piątek 2 stycznia zmuszeni byli skorzystać z pomocy medycznej. Przychodnia zdrowia okazała się jednak… zamknięta.

Pokaż stopkę