Aktualności dla "Święta Bożego Narodzenia"

Zbliżające się święta Bożego Narodzenia to czas pełen magii. Szczególnie dla małych dzieci wyczekujących świętego Mikołaja. Ośrodek Pomocy Społecznej w Kazimierzu Dolnym oraz ludzie dobrego serca wspólnie zorganizowali choinkę dla najmłodszych swoich podopiecznych. Ku radości maluchów, jak i ich rodziców.

Na kazimierskim Rynku, tuż przy Kamienicach Przybyłów stanęła choinka. To pierwszy zwiastun zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia i poprzedzającego je Kazimierskiego Jarmarku Świątecznego.

Od Świąt Bożego Narodzenia dzieli nas już tylko kilka dni. Jeśli chcielibyście Państwo spędzić ten wyjątkowy okres w Kazimierzu Dolnym, a nadal nie zrobiliście rezerwacji, nic straconego. W kazimierskich obiektach noclegowych są jeszcze wolne miejsca.

Najlepsze życzenia

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzymy wielu szczęśliwych chwil spędzonych w gronie najbliższych spełnienia najskrytszych marzeń oraz wszelkiej pomyslności w nadchodzącym Nowym Roku

W ten świąteczny weekend zapraszamy Państwa do Kazimierza! Tu znajdziecie magię i niepowtarzalny klimat Świąt Bożego Narodzenia. To nadwiślańskie Miasteczko, choćby zupełnie dla Was nieznane, bardzo szybko stanie się domem, w którym święta smakują najlepiej...

Wesołych Świąt!

Świąt pachnących choinką i Wigilią
Z całym jej dobrodziejstwem 12 potraw
Z opłatkiem i serdecznością najbliższych
Z wiarą, że magia Bożego Narodzenia
Opromieni cały nadchodzący Nowy Rok
Życzy Redakcja

Na barszczyk z uszkami

Kazimierz nad Wisłą – położony w cichej dolinie – miejsce w sam raz na Święta. Ale jak tu spędzić Boże Narodzenie, kiedy mamy zapewniony nocleg, ale bez wyżywienia? Jak zaplanować sobie zimową jednodniową wycieczkę do Miasteczka w Szczepana, kiedy – wydawać by się mogło – wszystko będzie zamknięte, skoro w kalendarzu czerwona kartka?

Pokaż stopkę