Biesiada Literacka o miłości

Skomentuj (1)

zobacz więcej (12)

Wiersze o ponadczasowej tematyce miłosnej czytali w Bibliotece Publicznej Kazimierskiego Ośrodka Kultury Promocji i Turystyki uczestnicy ogólnopolskich warsztatów literackich zorganizowanych w Kazimierzu pod auspicjami Związku Literatów Polskich.

Stanisław Bartys, Elżbieta Ciszewska, Leszek Luty, Henryk Morawski, Xenia Prałat, Kazimierz Ryk, Ewa Stangrodzka, Maria Szafran oraz Teresa Tymoszuk czytali swoje wiersze w Bibliotece Publicznej Kazimierskiego Ośrodka Kultury Promocji i Turystyki w ramach Biesiady Literackiej „Miłość w poezji i muzyce”. Oprawę muzyczną wierszy własnych a także poezji Marii Szafran opracowała Elżbieta Ciszewska, która też je prezentowała przy mandolinie. 

Dodatkowym akcentem muzycznym Biesiady Literackiej były popularne piosenki miłosne w wykonaniu znanej z programu Must Be The Music Małgorzaty Siemieniec, nierzadko nawet z udziałem publiczności.

Spotkanie prowadził poeta, eseista i satyryk Stanisław Nyczaj – prezes Kieleckiego Oddziału Związku Literatów Polskich oraz Ewa Stangrodzka – poetka i dziennikarka.

Skomentuj


Dodane komentarze (1)


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Weekend listopadowy 11-15 listopada 2023 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Pokaż stopkę