Będzie remont drogi na Górach!

Gmina Kazimierz Dolny otrzymała ponad 360 tys. złotych dofinansowania z jednego z programów unijnych (PROW) na remont drogi biegnącej przez ul. Góry.

- Drodzy mieszkańcy zawsze przyjemnie przekazać dobre wiadomości. Nasza gmina otrzymała ponad 360 tys. złotych dofinansowania z jednego z programów unijnych (PROW) na remont drogi biegnącej przez ul. Góry. Mamy to! - pisze na swoim profilu na Facebooku burmistrz Kazimierza Dolnego, Artur Pomianowski.

Jak przypomina burmistrz Miasteczka, w zeszłym roku również złożony został taki wniosek, jednak Urząd Marszałkowski anulował nabór. Teraz, podobnie jak inne samorządy, gmina Kazimierz Dolny stanęła przed decyzją czy składać raz jeszcze wniosek. Zapadła decyzja o wprowadzeniu  licznych zmian i złożeniu dokumentów. Jak się okazuje, było warto.

- Proszę Państwa nasz wniosek oceniono najwyższej – miło widzieć Kazimierz na pierwszym miejscu listy rankingowej! - podsumowuje burmistrz Artur Pomianowski.

Skomentuj


Mapa

Informacje o mieście

Urząd Miasta w Kazimierzu Dolnym


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Karnawałowy zawrót głowy! Poznaj oferty noclegowe, w których miło spędzisz czas w Karnawale 2020. Sprawdź noclegi i baw się dobrze!
Zimowe szaleństwo podczas Ferii 2020! Szukasz miejsca, gdzie odpoczniesz? Marzy Ci się szusowanie na nartach? Sprawdź listę noclegów z ofertami specjalnymi na ferie zimowe.
Pokaż stopkę