Będzie remont drogi na Górach!

Gmina Kazimierz Dolny otrzymała ponad 360 tys. złotych dofinansowania z jednego z programów unijnych (PROW) na remont drogi biegnącej przez ul. Góry.

- Drodzy mieszkańcy zawsze przyjemnie przekazać dobre wiadomości. Nasza gmina otrzymała ponad 360 tys. złotych dofinansowania z jednego z programów unijnych (PROW) na remont drogi biegnącej przez ul. Góry. Mamy to! - pisze na swoim profilu na Facebooku burmistrz Kazimierza Dolnego, Artur Pomianowski.

Jak przypomina burmistrz Miasteczka, w zeszłym roku również złożony został taki wniosek, jednak Urząd Marszałkowski anulował nabór. Teraz, podobnie jak inne samorządy, gmina Kazimierz Dolny stanęła przed decyzją czy składać raz jeszcze wniosek. Zapadła decyzja o wprowadzeniu  licznych zmian i złożeniu dokumentów. Jak się okazuje, było warto.

- Proszę Państwa nasz wniosek oceniono najwyższej – miło widzieć Kazimierz na pierwszym miejscu listy rankingowej! - podsumowuje burmistrz Artur Pomianowski.

Skomentuj


Mapa

Informacje o mieście

Urząd Miasta w Kazimierzu Dolnym


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-12 listopada 2020 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2020.
Pokaż stopkę