Będzie remont drogi na Górach!

Gmina Kazimierz Dolny otrzymała ponad 360 tys. złotych dofinansowania z jednego z programów unijnych (PROW) na remont drogi biegnącej przez ul. Góry.

- Drodzy mieszkańcy zawsze przyjemnie przekazać dobre wiadomości. Nasza gmina otrzymała ponad 360 tys. złotych dofinansowania z jednego z programów unijnych (PROW) na remont drogi biegnącej przez ul. Góry. Mamy to! - pisze na swoim profilu na Facebooku burmistrz Kazimierza Dolnego, Artur Pomianowski.

Jak przypomina burmistrz Miasteczka, w zeszłym roku również złożony został taki wniosek, jednak Urząd Marszałkowski anulował nabór. Teraz, podobnie jak inne samorządy, gmina Kazimierz Dolny stanęła przed decyzją czy składać raz jeszcze wniosek. Zapadła decyzja o wprowadzeniu  licznych zmian i złożeniu dokumentów. Jak się okazuje, było warto.

- Proszę Państwa nasz wniosek oceniono najwyższej – miło widzieć Kazimierz na pierwszym miejscu listy rankingowej! - podsumowuje burmistrz Artur Pomianowski.

Skomentuj


Mapa

Informacje o mieście

Urząd Miasta w Kazimierzu Dolnym


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Znamy sposób na udane Wakacje 2020! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2020. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Weekend listopadowy 11-12 listopada 2020 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Pokaż stopkę