Będzie remont drogi na Górach!

Gmina Kazimierz Dolny otrzymała ponad 360 tys. złotych dofinansowania z jednego z programów unijnych (PROW) na remont drogi biegnącej przez ul. Góry.

- Drodzy mieszkańcy zawsze przyjemnie przekazać dobre wiadomości. Nasza gmina otrzymała ponad 360 tys. złotych dofinansowania z jednego z programów unijnych (PROW) na remont drogi biegnącej przez ul. Góry. Mamy to! - pisze na swoim profilu na Facebooku burmistrz Kazimierza Dolnego, Artur Pomianowski.

Jak przypomina burmistrz Miasteczka, w zeszłym roku również złożony został taki wniosek, jednak Urząd Marszałkowski anulował nabór. Teraz, podobnie jak inne samorządy, gmina Kazimierz Dolny stanęła przed decyzją czy składać raz jeszcze wniosek. Zapadła decyzja o wprowadzeniu  licznych zmian i złożeniu dokumentów. Jak się okazuje, było warto.

- Proszę Państwa nasz wniosek oceniono najwyższej – miło widzieć Kazimierz na pierwszym miejscu listy rankingowej! - podsumowuje burmistrz Artur Pomianowski.

Skomentuj


Mapa

Informacje o mieście

Urząd Miasta w Kazimierzu Dolnym


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Zaplanuj razem z nami świąteczny wyjazd do dowolnego miejsca w Polsce. Poznaj oferty specjalne noclegów na Wigilię i Boże Narodzenie 2022.
Pokaż stopkę