Australia na zakończenie lata

Miejsko – Gminna Biblioteka Publiczna w Kazimierzu Dolnym serdecznie zaprasza wszystkich chętnych, a w szczególności dzieci na festyn kończący tegoroczne wakacje 27 sierpnia 2009 od godziny 15.00 – 17.00. Tegoroczna impreza przebiegać będzie pod hasłem "Dotknięcie Australii".

Impreza organizowana jest już po raz trzeci. W poprzednich latach dzieci oraz dorośli mieli możliwość poczuć, dotknąć i posłuchać o kulturze Indii i Japonii. W tym roku festyn przebiegać będzie pod hasłem „Dotknięcie Australii”. W egzotykę tego kraju wprowadzać nas będzie Pani Monika Wesołowska, która przybliży dzieciom oraz ich rodzicom bogatą i interesującą kulturę Australii. Przedstawi uczestnikom festynu ciekawe tradycje i obyczaje tego odległego kraju, zapozna z odmiennym światem roślin i zwierząt.


W ramach festynu planujemy pokaz fotografii, pogadankę o kulturze, przyrodzie, ciekawostkach związanych z Australią. Dzieci będą mogły obejrzeć książki, posłuchać muzyki, wziąć udział w zabawach plastycznych i ruchowych oraz grach związanych z tym krajem.

 

 

 

Fot. Z archiwum biblioteki

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Weekend listopadowy 11-15 listopada 2022 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Pokaż stopkę