„45 lat” na otwarcie

Zdobywca dwóch Srebrnych Niedźwiedzi otworzy tegoroczne Dwa Brzegi. Uczestnicy festiwalu zobaczą premierowo „45 lat” Andrew Haigha.

Zapowiada się fantastyczna czterdziesta piąta rocznicy małżeństwa Kate i Geoffa, a przynajmniej na to wygląda. Tuż przed tym szczególnym dniem do pary dociera szokująca wiadomość – w lodowcu odnaleziono ciało dawnej partnerki męża. Kobieta okazuje się być dla niego ważniejsza, niż przyznawał to żonie. Czy para będzie jeszcze miała co świętować? – tak rozpoczyna swój najnowszy film Andrew Haigh, reżyser „Zupełnie innego weekendu” i serialu „Spojrzenia”.

„45 Years” było pokazywane w konkursie głównym tegorocznego Berlinale, a odtwórcy głównych ról – Charlotte Rampling i Tom Courtenay – zostali docenieni za swoje występy Srebrnymi Niedźwiedziami.

Emocjonalny, ale jednocześnie stroniący od sentymentalizmu obraz Andrew Haigha uczestnicy Dwóch Brzegów będą mogli zobaczyć podczas gali otwarcia festiwalu.

Dzięwiąta edycja Festiwalu Filmu i Sztuki „Dwa Brzegi” potrwa od 1 do 9 sierpnia.

 

Do zobaczenia w Kazimierzu Dolnym i Janowcu!

 

Źródło: DwaBrzegi.pl

 

 

Skomentuj


Mapa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2020.
Zaplanuj razem z nami świąteczny wyjazd do dowolnego miejsca w Polsce. Poznaj oferty specjalne noclegów na Wigilię i Boże Narodzenie 2020.
Pokaż stopkę