Dobroczynny wieczór filmowy

W najbliższą sobotę kazimierski rynek zgromadzi miłośników muzyki, filmu i oczywiście Kazimierza, a szczególnie tych, którym nieobcy jest los uczniów Gminnego Zespołu Szkół, zrujnowanego w ubiegłorocznym wybuchu gazu. Zaplanowany na 19 maja Wieczór filmowy połączony będzie z akcją charytatywną na ten cel.

W sobotni wieczór 19 maja na rynku przed kazimierską publicznością wystąpi Poznańska Orkiestra Kameralna pod dyrekcją Macieja Sztora, w wykonaniu której usłyszymy utwory Jana A. P. Kaczmarka, a także dzieła z repertuaru światowej muzyki filmowej.

W trakcie imprezy będzie można zakupić cegiełki na rzecz odbudowy Gminnego Zespołu Szkół. Wszyscy, którzy zechcą w ten sposób pomóc kazimierskiej szkole, wezmą udział w losowaniu atrakcyjnych nagród.

Wieczór filmowy w Kazimierzu organizowany przez firmę Symposion Sp.z o.o. z Warszawy we współpracy z Urzędem Miasta w Kazimierzu Dolnym to wydarzenie towarzyszące XI Międzynarodowej Konferencji Medycznej - Przewlekłe Choroby Mielo- i Limfoproliferacyjne.

Już po raz drugi środowisko lekarskie pod egidą firmy Symposion wspiera dzieło odbudowy Gminnego Zespołu Szkół w Kazimierzu. W roku ubiegłym dzięki nim mieliśmy okazję oglądać na rynku występ zespołu Kroke.

Patronem medialnym wydarzenia jest Kazimierski Portal Internetowy.

 

Wstęp wolny.

 

 

Skomentuj


Mapa

Informacje o mieście

Urząd Miasta w Kazimierzu Dolnym


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę