Dobroczynny wieczór filmowy

W najbliższą sobotę kazimierski rynek zgromadzi miłośników muzyki, filmu i oczywiście Kazimierza, a szczególnie tych, którym nieobcy jest los uczniów Gminnego Zespołu Szkół, zrujnowanego w ubiegłorocznym wybuchu gazu. Zaplanowany na 19 maja Wieczór filmowy połączony będzie z akcją charytatywną na ten cel.

W sobotni wieczór 19 maja na rynku przed kazimierską publicznością wystąpi Poznańska Orkiestra Kameralna pod dyrekcją Macieja Sztora, w wykonaniu której usłyszymy utwory Jana A. P. Kaczmarka, a także dzieła z repertuaru światowej muzyki filmowej.

W trakcie imprezy będzie można zakupić cegiełki na rzecz odbudowy Gminnego Zespołu Szkół. Wszyscy, którzy zechcą w ten sposób pomóc kazimierskiej szkole, wezmą udział w losowaniu atrakcyjnych nagród.

Wieczór filmowy w Kazimierzu organizowany przez firmę Symposion Sp.z o.o. z Warszawy we współpracy z Urzędem Miasta w Kazimierzu Dolnym to wydarzenie towarzyszące XI Międzynarodowej Konferencji Medycznej - Przewlekłe Choroby Mielo- i Limfoproliferacyjne.

Już po raz drugi środowisko lekarskie pod egidą firmy Symposion wspiera dzieło odbudowy Gminnego Zespołu Szkół w Kazimierzu. W roku ubiegłym dzięki nim mieliśmy okazję oglądać na rynku występ zespołu Kroke.

Patronem medialnym wydarzenia jest Kazimierski Portal Internetowy.

 

Wstęp wolny.

 

 

Skomentuj


Mapa

Informacje o mieście

Urząd Miasta w Kazimierzu Dolnym


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Zaplanuj razem z nami świąteczny wyjazd do dowolnego miejsca w Polsce. Poznaj oferty specjalne noclegów na Wigilię i Boże Narodzenie 2023.
Pokaż stopkę