Turniej Oldbojów po raz siódmy!

Rozgrywki piłkarskie 10 drużyn, licytacje, pokazy, muzyka na żywo oraz wiele innych atrakcji w jednym miejscu, na boisku obok przystani.  Podczas Turnieju Oldbojów w Piłce Nożnej w Kazimierzu Dolnym.

Przed nami siódmy Turniej Oldbojów w Piłce Nożnej, memoriał im. Kazimierza Górskiego (Dla Promocji Kazimierza Dolnego), który tradycyjnie już, odbędzie się w pierwszą sobotę października na boisku sportowym obok przystani.

- Tak jak poprzednie edycje, turniej ma wymiar charytatywny, cały dochód z wydarzenia przeznaczamy na leczenie Franka, chorego na bardzo rzadką chorobę genetyczną ALD – adrenoleukodystrofię – zapowiadają organizatorzy.

W tym roku w turnieju weźmie udział aż 10 ekip sportowych: Oldboje Kazimierz Dolny, TKKF Puławy, Drużyna TVP, Lotnicy Wawer Warszawa, Policja Puławy, Pisarze Polscy, Orlik Opole Lubelskie, Plener Parchatka, Drużyna z Ukrainy oraz MEZAP Grupa Mostostal Puławy.

Wydarzenie to na rozgrywkach piłkarskich się nie kończy. Jak co roku, na turnieju prowadzona będzie licytacja różnych przedmiotów i atrakcji, m.in. piłka z podpisami zawodników Dynama Kijów, koszulka z podpisem Emmanuela Olisadebe czy też lot samolotem nad Kazimierzem Dolnym.

- Kolejną porcję rozrywki zapewni nam Miłosz Budka ze swoją Budka Kuglarska - żonglerka, balony, pokazy i animacja to jego żywioł – piszą organizatorzy. - W tym roku zademonstruję nam m. in. pokaz laserowy!

Będzie też muzyka na żywo – zespół Krywań, stoiska z jedzeniem, grill, pokazy taekwondo oraz wiele innych atrakcji! Impreza rozpocznie się o godzinie 10.00 i potrwa do późnych godzin wieczornych.

Na turnieju pojawią się także zaproszeni goście, których znamy m.in. z telewizji. Jednym z nich będzie  Rafał Patyra, dziennikarz sportowy TVP oraz towarzysząca mu drużyna piłkarska Telewizji Polskiej.

 

Na VII Turniej Oldbojów im. Kazimierza Górskiego zaprasza także kabaret Ani Mru-Mru!>>>

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Zaplanuj razem z nami świąteczny wyjazd do dowolnego miejsca w Polsce. Poznaj oferty specjalne noclegów na Wigilię i Boże Narodzenie 2023.
Pokaż stopkę