Aktualności dla "sprzątanie miasta"

Wspólne wiosenne porządki w Kazimierzu to już tradycja. I dobrze - bo w czystej przestrzeni oddycha się dużo lepiej, a i o to, co robimy wspólnie, dalej dbać jest dużo łatwiej.

Kawałki blachy, znicze, foliowe opakowania po słodyczach – takie i inne śmieci wyjmowane spośród niebieskich przylaszczek i fioletowych kokoryczy znikały powoli, acz konsekwentnie w czarnych workach. Początek pierwszego kwietniowego weekendu Kazimierz wykorzystał na sprzątanie.

Jak zwykle Wielkanoc była okazją, by gruntownie posprzątać nasze domy. Teraz czas na otoczenie. Posprzątajmy naszą gminę. Najbliższą sobotę zarezerwujmy sobie w kalendarzu na wiosenne porządki w Kazimierzu i okolicy.

No i posprzątane

Jak jednego dnia oczyścić teren całej gminy z porozrzucanych śmieci? Wystarczy zorganizować Wielką Akcję Sprzątania Miasteczka i zachęcić ludzi do wzięcia udziału w tym wydarzeniu. Rezultat? Wszyscy możemy teraz podziwiać czystą gminę Kazimierz Dolny.

Mamy wiosnę. Idą święta. Czas na wiosenne porządki. Urząd Miasta zaprasza mieszkańców do udziału w kolejnej akcji sprzątania Miasteczka. Akcja przeniesiona na 14 kwietnia z powodu pogody.

Pokaż stopkę