Aktualności dla "rajd nordic walking w Kazimierzu"

Rajdy nordic walking cieszą się coraz większą popularnością. Coraz więcej ludzi decyduje się także na spacery z kijkami. Puławska Fundacja BezMiar od lat zachęca do tej aktywności, ucząc, pomagając i organizując Nordikiady. W tym roku, mimo licznych trudności, odbyło się sześć rajdów.
Trwa cykl rajdów nordic walking Nordikiada 2020. Zanim w Parchatce odbędzie się w listopadzie spotkanie podsumowujące – jeszcze marsz w Gołębiu. Trwają zapisy.

Z kijkami na zamek!

Po raz kolejny na kazimierskim zamku spotkali się miłośnicy chodzenia z kijkami nordic walking. Pogoda dopisała, uczestnicy także. Jednak nie ma się czemu dziwić, w końcu sport to samo zdrowie!
Fundacja BezMiar zaprasza wszystkich miłośników nordic walking na I edycję Nordikiady. „Rajdy na 2 kije” to cztery comiesięczne sobotnie imprezy, kolejno w Janowcu, Nałęczowie, Kazimierzu  i Parchatce.

Ponad 120 miłośników nordic walking naszło w słoneczne niedzielne przedpołudnie zamek w Kazimierzu Dolnym. A potem wyruszyli na kazimierskie pola i w wąwozy. III rajd nordic walking Najście na Zamek już za nami.

Pokaż stopkę