Puławski etap Nordikiady 2020

zobacz więcej (6)

Trwa cykl rajdów nordic walking Nordikiada 2020. Zanim w Parchatce odbędzie się w listopadzie spotkanie podsumowujące – jeszcze marsz w Gołębiu. Trwają zapisy.
Przy pięknej pogodzie odbył się w ostatni weekend puławski etap Nordikiady 2020 organizowanej przez puławską fundację BezMiar. Rajd Nordic Walking Puławy 2020 – Forum Trzeźwości w dbałości o człowieka zgromadził w sobotę 3 października blisko setkę miłośników nordic walking, którzy maszerowali z kijami po puławskich lasach na dwóch trasach 5 i 10 km. Gościem specjalnym imprezy była Mariola Pasikowska - utytułowana medalistka zawodów nordic walking w Europie i na świecie na długich dystansach.
Kolejny rajd już 25 października w Gołębiu. Przejdzie on jak zwykle dwoma trasami 13 i 7 km wokół Gołębia z odpoczynkiem w byłej wiosce Bonów, którą wysiedlono z przeznaczeniem na poligon wojskowy w 1936r; obecnie miejsce to ma charakter leśnego uroczyska. Trwają zapisy>>> Liczba miejsc ograniczona.
Fot. Fundacja BezMiar

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę