Puławski etap Nordikiady 2020

zobacz więcej (6)

Trwa cykl rajdów nordic walking Nordikiada 2020. Zanim w Parchatce odbędzie się w listopadzie spotkanie podsumowujące – jeszcze marsz w Gołębiu. Trwają zapisy.
Przy pięknej pogodzie odbył się w ostatni weekend puławski etap Nordikiady 2020 organizowanej przez puławską fundację BezMiar. Rajd Nordic Walking Puławy 2020 – Forum Trzeźwości w dbałości o człowieka zgromadził w sobotę 3 października blisko setkę miłośników nordic walking, którzy maszerowali z kijami po puławskich lasach na dwóch trasach 5 i 10 km. Gościem specjalnym imprezy była Mariola Pasikowska - utytułowana medalistka zawodów nordic walking w Europie i na świecie na długich dystansach.
Kolejny rajd już 25 października w Gołębiu. Przejdzie on jak zwykle dwoma trasami 13 i 7 km wokół Gołębia z odpoczynkiem w byłej wiosce Bonów, którą wysiedlono z przeznaczeniem na poligon wojskowy w 1936r; obecnie miejsce to ma charakter leśnego uroczyska. Trwają zapisy>>> Liczba miejsc ograniczona.
Fot. Fundacja BezMiar

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Zimowe szaleństwo podczas Ferii 2024! Szukasz miejsca, gdzie odpoczniesz? Marzy Ci się szusowanie na nartach? Sprawdź listę noclegów z ofertami specjalnymi na ferie zimowe.
Pokaż stopkę