Aktualności dla "pogrzeby w Kazimierzu"

Zmarł Roman Maciąg

W wieku 74 lat zmarł nagle wieloletni gospodarz cmentarza parafialnego Roman Maciąg. Uroczystości pogrzebowe odbędą się w piątek 22 stycznia. 
Zmarł wieloletni kierownik ośrodka zdrowia w Kazimierzu Henryk Paradowski. Miał 83 lata. Uroczystości pogrzebowe odbędą się 13 stycznia.
Kazimierz pożegnał dziś płk. Jana Madejskiego. Pogrzeb odbył się w pełnej asyście wojskowej na parafialnym cmentarzu św. Jana.
Kazimierz pożegnał Waldemara Diabła Wojczakowskiego. Artysta spoczął na kazimierskim cmentarzu świętego Jana.

Zmarła Agnieszka Lasota, projektantka wnętrz i designerka. Warszawianka, ale również kazimierzanka. Miała 47 lat. Pogrzeb odbędzie się w najbliższą sobotę.

W Kazimierzu pożegnano Teresę Wiśniewską emerytowaną wieloletnią nauczycielkę zawodu w Zespole Szkół im. Jana Koszczyca Witkiewicza w Kazimierzu Dolnym.

Kościół pełen ludzi, którzy przyjechali z wielu miejsc w Polsce: bliskich, kolegów i pacjentów, kwiaty i wieńce, poczet sztandarowy Domu Pszczelarzy Polskich w Kamiennej i ciepłe słowa pożegnania. Kazimierz pożegnał doktora Jana Gizę.

Zmarł ojciec Cyryl

W wieku 82 lat – w 60. roku życia zakonnego i 55. roku kapłaństwa –  ojciec Cyryl – Mieczysław Plis OFM.

W sobotnie popołudnie w Kazimierzu Dolnym pożegnano Daniela de Tramecourta. Artysta, który przez całe życie nie mógł znaleźć swojego miejsca na ziemi powrócił do nadwiślańskiego Miasteczka. Na wieczny spoczynek.

Pokaż stopkę