Aktualności dla "Kraina Lessowych Wąwozów"

Za nami już II Turniej Trzech Stoków Krainy Lessowych Wąwozów. Narciarze rywalizowali w Rąblowie, Parchatce oraz Kazimierzu Dolnym. Kto zwyciężył?

Turniej Trzech Stoków

Przed nami drugi już Turniej Trzech Stoków Krainy Lessowych Wąwozów. Narciarze będą mogli przez trzy dni próbować swoich sił na stokach w Parchatce, Rąblowie i Kazimierzu Dolnym.

Skoczkowie z całego świata mogą rywalizować w Turnieju Czterech Skoczni. Za to na Lubelszczyźnie po raz pierwszy można zmierzyć się w Turnieju Trzech Stoków - konkursie przeznaczonym dla wszystkich miłośników białego szaleństwa.

Turystyczne hity

Na jeden dzień kazimierski Rynek wypełnili twórcy ludowi, przedsiębiorcy, hotelarze i restauratorzy z Kazimierza Dolnego i jego najbliższych okolic. A wszystko to z okazji imprezy – Hitów Turystycznych Krainy Lessowych Wąwozów.

Wikliniarze i kowale, pszczelarze i winiarze, a także właściciele ośrodków turystycznych – ponad 80 wystawców z Kazimierza i innych 7 gmin Krainy Lessowych Wąwozów. Pokazy i prezentacje. Konkursy z nagrodami. Recitale i koncerty. To wszystko podczas imprezy Hity turystyczne w Kazimierzu na Rynku 21 maja.

Pokaż stopkę