Turniej Trzech Stoków

Przed nami drugi już Turniej Trzech Stoków Krainy Lessowych Wąwozów. Narciarze będą mogli przez trzy dni próbować swoich sił na stokach w Parchatce, Rąblowie i Kazimierzu Dolnym.

Lokalna Organizacja Turystyczna „Kraina Lessowych Wąwozów” oraz okoliczne stoki narciarskie w Kazimierzu Dolnym, Parchatce i Rąblowie już po raz drugi organizują Turniej Trzech Stoków Krainy Lessowych Wąwozów. Tym razem zawody odbędą się w dniach 26 i 28 lutego oraz 2 marca.

- Impreza ma na celu przede wszystkim promowanie aktywnego wypoczynku zimowego, narciarstwa oraz turystyki zimowej na Lubelszczyźnie, ale także oferty obiektów sportowych w regionie, które są doskonale przystosowane do uprawiania sportów zimowych – zapowiadają organizatorzy. - Zawodnicy zmierzą się w kategorii slalom gigant.

Zapisy na zawody już trwają. Zgłoszenia przyjmowane są w siedzibie Lokalnej Organizacji Turystycznej „Kraina Lessowych Wąwozów"  lub za pośrednictwem poczty elektronicznej: info@kraina.org.pl. Jest jeszcze jedna możliwość: zgłoszenie w dniu zawodów, bezpośrednio na stokach. Wtedy należy przybyć na miejsce nieco wcześniej i dokonać wpisu przed godziną 17.00.

Zawody rozegrane zostaną w dwóch kategoriach wiekowych: dzieci do 14 roku życia (w podziale na dziewczynki i chłopców) oraz kategoria open 14+ (w podziale na kobiety i mężczyzn).

Zawody zaczynają się o 17.00 i zosną rozegrane w następujących terminach:

•    26.02.2018 – stok narciarski w Parchatce
•    28.02.2018 – stok narciarski w Rąblowie
•    02.03.2018 – stok narciarski w Kazimierzu Dolnym

W Kazimierzu Dolnym odbędzie się finał Turnieju i wyłonieni zostaną zwycięzcy klasyfikacji generalnej.

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Weekend listopadowy 11-15 listopada 2022 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Pokaż stopkę