Aktualności dla "kolejka wąskotorowa"

Nadwiślańska Kolejka Wąskotorowa jest jedną z największych i najbardziej lubianych przez turystów atrakcją turystyczną w regionie. Czy będzie tak nadal, gdy starostwo opolskie pozbawi kolejkę parkingu? Gdzie wtedy swoje auta zostawią wycieczkowicze?

Co roku Nadwiślańska Kolejka Wąskotorowa wyjeżdża na tory wraz z początkiem maja. Tym razem pojawi się nieco wcześniej, bo już 29 kwietnia. Na tym jednak niespodzianki się nie kończą...

Z miłości do kolei

Mundury kolejowe, wskaźniki i inne przedmioty z wyposażenia kolejarzy można było obejrzeć na wystawie "PRL-u czar" w Karczmiskach. Do tego jeszcze przejazd nadwiślańską wąskotorówką...

Choć sezon turystyczny już za nami, Nadwiślańska Kolejka Wąskotorowa nie zapada jeszcze w sen zimowy. W przygotowaniu jest projekt, którego głównym celem jest modernizacja linii kolejki.

Grafficiarze zniszczyli dwa wagony Nadwiślańskiej Kolejki Wąskotorowej. Niechciane malowidła psują nie tylko wystrój całego pociągu, ale także utrudniają podziwianie widoków w trakcie jazdy.

Już w najbliższy weekend 3 maja Nadwiślańska Kolejka Wąskotorowa rozpocznie kolejny sezon turystyczny. Jak wygląda tegoroczna oferta? Czy pojawią się jakieś nowości?

Nadwiślańska Kolejka Wąskotorowa jest jedną z atrakcji turystycznych naszego regionu. Co roku przyciąga tłumy turystów z całej Polski. Nadchodzący sezon będzie jeszcze bardziej atrakcyjny – kolejką dojedziemy też do Poniatowej.

No i mamy jesień. Nie tylko w kalendarzu, ale i również za oknem. Mimo wszystko zachęcamy do spędzania czasu na świeżym powietrzu. Nasza propozycja? Zakończenie sezonu rowerowego 2011.

Kolejka wraca na tory

Nałęczowska Kolej Wąskotorowa to dla wielu z nas miłe wspomnienie dzieciństwa i dobrej zabawy. W ostatnich latach przeżywała ona kryzys, jednak teraz planuje powrót na tory. Zupełnie odnowiona

Pokaż stopkę