Aktualności dla "Chaim Goldberg"

Wystawa, która już od pewnego czasu jest dostępna dla zwiedzających tym razem została zaprezentowana w nieco inny sposób. W środowe przedpołudnie w Muzeum Nadwiślańskim uczestnicy Pardes Festival udali się na spacer po wystawie „Chaim Goldberg. Powrót do Kazimierza nad Wisłą”. Sposobności podziwiania interesującej ekspozycji towarzyszył wykład Pani Doktor Renaty Piątkowskiej.

W lipcu i sierpniu Muzeum Nadwiślańskie zaprasza na oprowadzania tematyczne po wystawie prac Chaima Goldberga – żydowskiego malarza urodzonego w Kazimierzu nad Wisłą.

W Muzeum Nadwiślańskim rozpoczęły się cotygodniowe oprowadzania otwarte po wystawie czasowej „Chaim Goldberg. Powrót do Kazimierza nad Wisłą” oraz ekspozycji stałej oddziału Muzeum Sztuki Złotniczej

Wystawa „Chaim Goldberg. Powrót do Kazimierza Dolnego”, która uświetniła otwarcie nowej siedziby Muzeum Nadwiślańskiego, wywołała wiele kontrowersji. Dlaczego?

Muzeum Nadwiślańskie z okazji jubileuszu 50 lecia swojego istnienia otrzymało piękny prezent. Nowa siedziba wybudowana ze funduszy Województwa Lubelskiego z udziałem środków unijnych została otwarta z początkiem tygodnia.

Już za kilka dni wielkie otwarcie nowej siedziby Muzeum Sztuki Złotniczej, oddziału Muzeum Nadwiślańskiego w Kazimierzu Dolnym. Inaugurację budynku 9 grudnia uświetni m.in. wernisaż wystawy "Chaim Goldberg. Powrót do Kazimierza nad Wisłą".

Powrót do Kazimierza

Otwarcie nowej siedziby Muzeum Sztuki Złotniczej zbliża się wielkimi krokami. Już na początku grudnia będziemy mogli zwiedzić nowy obiekt. Inaugurację budynku uświetni m.in. wernisaż wystawy pt. "Chaim Goldberg. Powrót do Kazimierza nad Wisłą".

Pokaż stopkę