Aktualności dla "Beata Gałek"

Prace na Wzgórzu Zamkowym trwają już ponad dwa lata. Kiedy będziemy mogli zobaczyć efekty tych prac? Jakie atrakcje miasto przygotuje zwiedzającym?

Remont na finiszu

W 2010 roku rozpoczął się remont Kazimierskiego Ośrodka Kultury, który trwa do chwili obecnej. Na jakim etapie są prace? Kiedy budynek zostanie oddany do użytku?

Wraz z nadejściem wiosny, przyszła pora na rozpoczęcie prac związanych z budową szkoły kontenerowej w Kazimierzu Dolnym. Obiekt ma powstać w ciągu dwóch najbliższych miesięcy.

Trwa remont Kazimierskiego Ośrodka Kultury. Zakończenie prac zaplanowane było na koniec marca 2012. Jednak już teraz wiadomo, że termin ten zostanie przesunięty.

Już od roku kazimierskie Wzgórze Zamkowe pozostaje zamknięte dla zwiedzających. Spowodowane jest to generalnym remontem obiektu, który prawdopodobnie zakończy się pod koniec bieżącego roku.

Podczas prac remontowych zabytkowych budynków, bardzo często mają miejsce niecodzienne odkrycia. Tak jest również w przypadku Kazimierskiego Ośrodka Kultury, gdzie znaleziono tajemnicze pomieszczenia.

Trwają prace remontowe w Kazimierskim Ośrodku Kultury. Zabytkowy obiekt zostanie osuszony i odgrzybiony, wymienione zostaną drzwi i okna, a dodatkowo dostosowany będzie do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Pokaż stopkę