Zostań jurorem na Dwóch Brzegach!

Skomentuj (2)

Trwa nabór do Niezależnego Jury Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi w Kazimierzu Dolnym i Janowcu nad Wisłą. I Ty możesz mieć wpływ na wybór najlepszych produkcji filmowych na Dwóch Brzegach! Do 7 czerwca możesz zgłosić swój akces.

Organizatorzy Festiwalu filmu i Sztuki Dwa Brzegi ogłosili nabór do Niezależnego Jury.

- Jeśli jesteś pielęgniarką, prawnikiem, maklerem, studentem, nauczycielem, ogrodnikiem, jeżeli zawodowo robisz coś, co nie jest powiązane z kinematografią, ale do kina biegniesz, gdy tylko masz wolną chwilę i zawsze obstawiasz oskarowych zwycięzców, a kiedy twoje typy z nagrodzonymi się nie pokrywają, przeklinasz w myślach Akademię – zostań Jurorem w Kazimierzu Dolnym. Jeśli kino jest Twoją pasją, ale zawodowo zajmujesz się czymś zupełnie innym – prześlij nam swoje zgłoszenie – zachęcają organizatorzy. – Czekamy do 7 czerwca do godziny 12.00.

Skład jury zostanie ustalony ostatecznie w drodze losowania.

Szczegółowe informacje – na www.dwabrzegi.pl.

VIII Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi odbędzie się w Kazimierzu i Janowcu nad Wisłą w dniach 2 – 10 sierpnia.

 

Skomentuj


Dodane komentarze (2)

  • szok
    Zostań jurorem hmm co ten gender narobił ,pielęgniarka to kobieta więc jak ma zostać jurorem ,cie licho, chyba tak jak ten przebieraniec z Wiejskiej co w kiecce lata .
  • pijany znad Grodarza
    "
    - Jeśli jesteś pielęgniarką, prawnikiem, maklerem, studentem, nauczycielem, ogrodnikiem,"
    Nie jestem, chociaż w papierach mam.

Mapa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Szukasz noclegu podczas delegacji, wyjazdu służbowego? Poniżej znajdziesz listę obiektów oferujących nocleg. Znajdź interesującą Cię ofertę i skontaktuj się z właścicielem w celu uzgodnienia...
Szukasz noclegu w ustronnym miejscu? Chcesz odpocząć z dala od tłumu ludzi, zgiełku miasta, w zacisznej okolicy lub na łonie przyrody? Ta oferta jest dla Ciebie. Poniżej znajdziesz listę obiektów...
Pokaż stopkę