Zbierali dla dzieciaków

Skomentuj (3)

zobacz więcej (24)

Ponad 40 wolontariuszy z Gminnego Zespołu Szkół zbierało dary na rzecz dzieci w ramach ogólnopolskiej akcji „Pomóż dzieciom przetrwać zimę”. Dary zostaną przekazane potrzebującym rodzinom z terenu gminy Kazimierz Dolny.

Żywność trwałą, środki czystości, przybory szkolne i zabawki – głównie te produkty ofiarowywano dla potrzebujących rodzin z dziećmi. Dary przyjmowane były 1 grudnia tradycyjnie w dwóch punktach – pod Farą i pod Klasztorem przez wolontariuszy z Gminnego Zespołu Szkół.

- Pomagamy, bo jest taka potrzeba – mówi krótko Agnieszka Kukier – pedagog z Gminnego Zespołu Szkół. – Jest wiele rodzin ubogich na terenie naszej gminy.

Z zebranych darów przygotowane zostaną paczki, które w następnym tygodniu trafią do potrzebujących.

 

Fot. Marcin Pisula

Gminny Zespół Szkół

Skomentuj


Dodane komentarze (3)

 • moryc dublin
  bardzo mi sie akcja podoba - pomoz dzieciom przetrwac zime a nie zbieranie prezentow na swieta, zima dluga i problemy niesie dla biednych, ciesze sie tez z postepow prac fundacji sw Anny, niedlugo wikarowka otworzy podwoje i dzieci beda miec swietlice i goracy posilek - naprawde gratuluje prospolecznych postaw i empatii
 • Mieszkanka
  Wielka szkoda, że nie wiedziałam o tej akcji.
  Czy była o tym wzmianka?
 • ola
  Czyżby pani Kukier widziała taką potrzebę? A cóż to za zmiana osobowości?

Mapa

Oświata

szkoła


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Znamy sposób na udane Wakacje 2020! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2020. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Weekend listopadowy 11-12 listopada 2020 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Pokaż stopkę