Zaśpiewajmy o miłości

Skomentuj (1)

Najpiękniejsze arie operetkowe i musicalowe w wykonaniu solistki zespołu Chmielnikers usłyszymy w koncercie „Zaśpiewajmy o miłości”, na który 27 lipca o godzinie 18.00 zapraszamy do Synagogi.

Najpiękniejsze arie operetkowe i musicalowe F. Lehara, E. Kalmana, A. L Webbera, G. Gershwina i J. Straussa usłyszymy 27 lipca o godzinie 18.00 podczas koncertu solistki zespołu Chmielnikers – Marzeny Trzebińskiej.

Marzena Trzebińska jako absolwentka Wydziału Wokalno-Aktorskiego Akademii Muzycznej im.Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi w klasie prof. Krystyny Rorbach współpracuje nie tylko z zespołem Chmielnikers, ale także z Filharmonią Świętokrzyską oraz zespołem Strauss Ensemble. W swoim repertuarze oprócz muzyki klezmerskiej ma więc także arie operowe, operetkowe, musicalowe oraz dzieła muzyki oratoryjno-kantatowej.

Marzenie Trzebińskiej akompaniować będzie pianista Przemysław Rudkowski – absolwent Akademii Muzycznej w Łodzi, nauczyciel fortepianu w Państwowej Szkole Muzycznej I i II st. w Kielcach, członek zespołu „ArtePhino Trio”. Jako akompaniator zdobył wyróżnienia na konkursach w Warszawie i Lublinie.

Słowo wstępne wygłosi Beata Misztal.

 

Bilety w cenie 25 zł do nabycia w budynku Synagogi codziennie od 10.00 do 18.00 lub bezpośrednio przed koncertem. Istnieje możliwość rezerwacji telefonicznej 692 578 677 lub 81 8810 894. Ilość miejsc ograniczona.

 

Skomentuj


Dodane komentarze (1)

  • annaa
    Oby tego koncertu nie przyćmiła inauguracja Dwóch Brzegów. W każdym razie i temat, i wybrani kompozytorzy zachęcają do przyjścia.

Mapa

Kwatery i pokoje

Dawna Synagoga Beitenu


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Wyjazd to idealny pomysł na perfekcyjny Dzień Kobiet 2024. Jeżeli szukasz interesującego miejsca, zobacz co oferują właściciele obiektów na ten szczególny dzień.
Pokaż stopkę