Zapraszamy na wystawę plenerową

Skomentuj (3)

12 artystów reprezentujących różne szkoły artystyczne i różne ośrodki sztuki w Polsce zapowiedziało swój udział w V ogólnopolskim plenerze malarskim Kazimierz Dolny 2013.  Wernisaż wystawy plenerowej odbędzie się 19 lutego o godzinie 18.00 w willi Agnieszka ul. Krakowska 41A

Już po raz piąty Willa Agnieszka i lubelska Galeria Sztuki Wirydarz organizują w Kazimierzu ogólnopolski plener malarski. Weźmie w nim udział 12 artystów reprezentujących różne szkoły artystyczne i różne ośrodki sztuki w Polsce. W dniach 18 – 27 lutego razem malować będą Marek Andała, Miro Biały, Rafał Eret, Adam Faglio, Roman Fleszar, Wiktor Jędrzejak, Andrzej Kacperek, Artur Kardamasz, Monika Krzakiewicz, Krzysztof Grajczak, Józef Panfil i Katarzyna Zawierucha.

W ramach projektu oprócz pleneru malarskiego przewidziano spotkanie – w najszerszym tego słowa znaczeniu – integrujące artystów oraz wspólną wystawę, na którą organizatorzy zapraszają 19 lutego o godzinie 18.00 do sali konferencyjnej willi Agnieszka ul. Krakowska 41A.

 

Skomentuj

Przeciągnij i upuść zdjęcia, lub kliknij

Jak chcesz dodać komentarz?

lub

Podpisz się, aby dodać komentarz

Jak chcesz dodać komentarz?

lub

lub zarejestruj się


Dodane komentarze (3)

Mapa

Hotele

Willa Agnieszka


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Zaplanuj razem z nami świąteczny wyjazd do dowolnego miejsca w Polsce. Poznaj oferty specjalne noclegów na Wigilię i Boże Narodzenie 2017.
Planujesz wyjazd Sylwestrowy 2017/2018? Szukasz korzystnego miejsca noclegowego? Daj się porwać szaleństwu sylwestrowej nocy. Sprawdź ofertę obiektów noclegowych, w których z radością przywitasz...
Pokaż stopkę