Wystawa w Willi Agnieszka

Zapraszamy do Galerii Willi Agnieszka 4 października na wernisaż wystawy VI Ogólnopolskiego Pleneru Malarskiego Kazimierz Dolny 2013.

W Kazimierzu od 1 października trwa organizowany po raz szósty Ogólnopolski Plener Malarski Kazimierz Dolny 2013. Projekt obejmuje wspólną wystawę, plener malarski oraz – co jest jego istotą – spotkanie integrujące artystów.

W tegorocznej edycji, która zakończy się 10 października, udział biorą:  
Andrzej Borowski, Rafał Eret, Jacek Frąckiewicz,  Bogusław Jagiełło, Andrzej Kacperek, Jagoda Kaczmarczyk - Hudzik,  Artur Kardamasz,  Anna Kaszuba - Dębska,  Franciszek Maśluszczak, Józef Panfil, Leszek Sobocki, Katarzyna Zawierucha.

Wernisaż wystawy plenerowej odbędzie się w Galerii Willi Agnieszka na ulicy Krakowskiej w piątek 4 października o godz. 18.00. Polecamy.

Organizatorzy: Willa Agnieszka w Kazimierzu Dolnym nad Wisłą oraz Galeria Sztuki Wirydarz w Lublinie.

 

Skomentuj


Mapa

Hotele

Willa Agnieszka


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-12 listopada 2020 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2020.
Pokaż stopkę