Wystawa w Willi Agnieszka

Zapraszamy do Galerii Willi Agnieszka 4 października na wernisaż wystawy VI Ogólnopolskiego Pleneru Malarskiego Kazimierz Dolny 2013.

W Kazimierzu od 1 października trwa organizowany po raz szósty Ogólnopolski Plener Malarski Kazimierz Dolny 2013. Projekt obejmuje wspólną wystawę, plener malarski oraz – co jest jego istotą – spotkanie integrujące artystów.

W tegorocznej edycji, która zakończy się 10 października, udział biorą:  
Andrzej Borowski, Rafał Eret, Jacek Frąckiewicz,  Bogusław Jagiełło, Andrzej Kacperek, Jagoda Kaczmarczyk - Hudzik,  Artur Kardamasz,  Anna Kaszuba - Dębska,  Franciszek Maśluszczak, Józef Panfil, Leszek Sobocki, Katarzyna Zawierucha.

Wernisaż wystawy plenerowej odbędzie się w Galerii Willi Agnieszka na ulicy Krakowskiej w piątek 4 października o godz. 18.00. Polecamy.

Organizatorzy: Willa Agnieszka w Kazimierzu Dolnym nad Wisłą oraz Galeria Sztuki Wirydarz w Lublinie.

 

Skomentuj


Mapa

Hotele

Willa Agnieszka


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Zimowe szaleństwo podczas Ferii 2021! Szukasz miejsca, gdzie odpoczniesz? Marzy Ci się szusowanie na nartach? Sprawdź listę noclegów z ofertami specjalnymi na ferie zimowe.
Zaskocz ją na Walentynki 2021. Wyjedź razem z nim w nieznane. Zobacz oferty walentynkowe na romantyczny weekend dla dwojga.
Pokaż stopkę