Zakwitają dla gimnazjalistów

Skomentuj (2)

Kazimierscy gimnazjaliści z Gminnego Zespołu Szkół – podobnie jak ich koledzy w innych gminach Polski – rozpoczęli dziś sesję egzaminów gimnazjalnych.  Specjalnie dla nich zakwitają kasztanowce.

58 uczniów z trzech ostatnich klas Gimnazjum w Gminnym Zespole Szkół w Kazimierzu Dolnym przystąpiło dziś do egzaminu finalizującego ich naukę w gimnazjum. Dziś od godziny 9.00 pochylali się nad zagadnieniami z historii i WOS-u oraz – po godzinnej przerwie – z języka polskiego.


Jutro 24 kwietnia drugi dzień egzaminów. Trzecioklasiści rozwiązywać będą zadania z części matematyczno – przyrodniczej. W piątek sprawdzana będzie ich znajomość języków obcych. Wszyscy kazimierscy gimnazjaliści przystąpią zgodnie ze swoimi deklaracjami tylko do egzaminu z języka angielskiego, zarówno z części podstawowej jak i rozszerzonej.


Wyniki – 18 czerwca.

Skomentuj


Dodane komentarze (2)

Mapa

Oświata

szkoła


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Zimowe szaleństwo podczas Ferii 2021! Szukasz miejsca, gdzie odpoczniesz? Marzy Ci się szusowanie na nartach? Sprawdź listę noclegów z ofertami specjalnymi na ferie zimowe.
Zaskocz ją na Walentynki 2021. Wyjedź razem z nim w nieznane. Zobacz oferty walentynkowe na romantyczny weekend dla dwojga.
Pokaż stopkę