Zakwitają dla gimnazjalistów

Skomentuj (2)

Kazimierscy gimnazjaliści z Gminnego Zespołu Szkół – podobnie jak ich koledzy w innych gminach Polski – rozpoczęli dziś sesję egzaminów gimnazjalnych.  Specjalnie dla nich zakwitają kasztanowce.

58 uczniów z trzech ostatnich klas Gimnazjum w Gminnym Zespole Szkół w Kazimierzu Dolnym przystąpiło dziś do egzaminu finalizującego ich naukę w gimnazjum. Dziś od godziny 9.00 pochylali się nad zagadnieniami z historii i WOS-u oraz – po godzinnej przerwie – z języka polskiego.


Jutro 24 kwietnia drugi dzień egzaminów. Trzecioklasiści rozwiązywać będą zadania z części matematyczno – przyrodniczej. W piątek sprawdzana będzie ich znajomość języków obcych. Wszyscy kazimierscy gimnazjaliści przystąpią zgodnie ze swoimi deklaracjami tylko do egzaminu z języka angielskiego, zarówno z części podstawowej jak i rozszerzonej.


Wyniki – 18 czerwca.

Skomentuj


Dodane komentarze (2)

Mapa

Oświata

szkoła


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Znamy sposób na udane Wakacje 2020! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2020. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Weekend listopadowy 11-12 listopada 2020 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Pokaż stopkę