Zagłosuj na Igę Sarzyńską!

Skomentuj (18)

Do 22 lutego 2015 roku trwa głosowanie na Branżową Osobowość Roku. Kandydaci to osoby niezwykle cenione w świecie piekarskim i cukierniczym lub takie, które w ostatnich 12 miesiącach w szczególny sposób w nim zaistniały. Jedną z kandydatek jest kazimierzanka Iga Sarzyńska!

Konkurs na Branżową Osobowość Roku organizowany jest przez redakcję „Przegląd Piekarski i Cukierniczy”. Jego głównym celem jest wyróżnienie osób i instytucji, które są bardzo cenione w świecie piekarskim i cukierniczym lub takich, które w ostatnich dwunastu miesiącach w szczególny sposób w nim zaistniały. Warto dodać, że wyboru kandydatów dokonuje Kapituła Konkursu spośród zgłoszeń nadsyłanych przez wszystkich czytelników „Przeglądu Piekarskiego i Cukierniczego”.

Jedną z tegorocznych kandydatek do tytułu Branżowej Osobowości Roku jest kazimierzanka Iga Sarzyńska, laureatka V Konkursu – Wystawy Tortów Okolicznościowych podczas Targów Expo Sweet 2013.

- Utalentowana młoda mistrzyni dekoracji cukierniczych – piszą organizatorzy konkursu. - Twórczyni i główna projektantka Pracowni Artystycznej Sarzyński. Autorka niepowtarzalnych tortów, ciasteczek, babeczek i pierniczków. Jej prace są publikowane w brytyjskich magazynach „Wedding Cakes” oraz „Cakes and Sugarcraft”. Od kilku lat stale publikuje na łamach „Przeglądu”. Latem głośno było o jej oryginalnym butiku na Placu Trzech Krzyży w Warszawie. To był najbardziej apetyczny kącik w Warszawie.

W siódmej edycji plebiscytu pośród osób nominowanych znaleźli się także: Stanisław Futak, Katarzyna Mojzykiewicz oraz kwartet - Aleksandra Sowa, Mariusz Buriata, Maciej Pięta i Michał Goroszkiewicz. Konkurencja jest więc silna. Jednak to w naszych rękach są wyniki tego konkursu. Nie zwlekajmy więc i oddajmy swój głos.

Głosowanie odbywa się na stronie http://ppic.pl/osobowosc-roku-2014.html#container_a . Wyboru można dokonać raz na 12 godzin. Konkurs trwa prawie do końca lutego przyszłego roku.

Ogłoszenie wyników oraz wręczenie certyfikatów wszystkim nominowanym oraz statuetki dla zwycięzcy odbędzie się podczas targów Expo Sweet 2015. Siódma edycja Targów Expo Sweet odbędzie się w dniach 22-25 lutego 2015, w hali targowej MTPolska przy ul. Marsa 56 w Warszawie.

 

Skomentuj


Dodane komentarze (18)

Mapa

Restauracje

Sarzyński - Restauracja Na Piętrze


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Zaplanuj razem z nami świąteczny wyjazd do dowolnego miejsca w Polsce. Poznaj oferty specjalne noclegów na Wigilię i Boże Narodzenie 2023.
Pokaż stopkę