XVI Święto Jesieni

Skomentuj (3)

Owoce, kwiaty, grzyby oraz przetwory domowe - to tylko niektóre z darów jesieni, jakie będzie można znaleźć na wystawie plenerowej "Z lasów, pól i ogrodów". Muzeum Nadwiślańskie w Kazimierzu Dolnym oraz Lubelski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Końskowoli wspólnie zapraszają na XVI edycję imprezy pod hasłem Święto Jesieni.

Przed Muzeum Przyrodniczego w Kazimierzu Dolnym 28 września już po raz 16. odbędzie się coroczne Święto Jesieni, podczas którego zaprezentowana zostanie plenerowa wystawa "Z lasów, pól i ogrodów", podczas której podziwiać będziemy warzywa, owoce, kwiaty, grzyby, a także miody, domowe przetwory i potrawy tradycyjnej kuchni. Odwiedzający jak zwykle mogą spodziewać się także degustacji i sprzedaży prezentowanych produktów oraz konkursów.

- Do organizacji imprezy zaproszeni zostali między innymi: Koła Gospodyń Wiejskich z Dubienki i Siedliszczy, Stowarzyszenie Przyjaciół Ziemi Olchowieckiej, Stowarzyszenie Róża w Końskowoli oraz szkoły podstawowe z Rzeczycy i Rąblowa - mówią organizatorzy. -  Ponadto wciąż napływają zgłoszenia od osób prywatnych z całej Lubelszczyzny. Oprawę muzyczną wydarzenia zagwarantują kapele współpracujące z Lubelskim Ośrodkiem Doradztwa Rolniczego w Końskowoli.

Zgłoszenia: do 16 września

Organizatorzy: Muzeum Nadwiślańskie w Kazimierzu Dolnym oraz  Lubelski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Końskowoli

Patron medialny: Kazimierski Portal Internetowy

 

Tekst: Mateusz Łysiak

 

Skomentuj


Dodane komentarze (3)

 • wystawca
  Dziękuję w imieniu WSZYSTKICH, za szybką reakcję.
  Pozdrawiam.
 • wystawca
  Święto Jesieni już jutro, a artykuł na ten temat zniknął z pierwszej strony.
  Brak informacji o imprezie w zapowiedziach imprez, koncertów czyli okienko nad aktualnościami.
  O co chodzi?
  Żeby nikogo nie było?
  Portalu KazimierzDolny,PATRONIE MEDIALNY, obudź się! Jeszcze nie jest za późno.
 • Janusz
  Szkoda, że nie będę mógł być. Wiele się u Was w Kazimierzu dzieje...

Mapa

Muzea

Muzeum Przyrodnicze


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2020.
Zaplanuj razem z nami świąteczny wyjazd do dowolnego miejsca w Polsce. Poznaj oferty specjalne noclegów na Wigilię i Boże Narodzenie 2020.
Pokaż stopkę