Wystawa artystów X Pleneru Malarskiego Kazimierz'17

Skomentuj (2)

Willa Agnieszka i Galeria Wirydarz zapraszają na wernisaż wystawy X Ogólnopolskiego Pleneru Malarskiego Kazimierz Dolny 2017.

W Kazimierzu Dolnym trwa organizowany już po raz dziesiąty Ogólnopolski Plener Malarski Kazimierz Dolny 2017. W tegorocznej edycji udział biorą: Tomasz Bachanek, Kiejstut Bereźnicki, Stanisław Białogłowicz, Rafał Eret, Adam Faglio, Andrzej Kacperek, Monika Krzakiewicz, Włodzimierz Kwiatkowski, Jan Bonawentura Ostrowski, Józef Panfil, Daniel Pielucha, Marta Węg.

Projekt, który już na stałe wpisał się w pejzaż Kazimierza Dolnego, obejmuje wspólną wystawę, plener malarski oraz – co równie ważne – stwarza możliwość integracji artystów z różnych ośrodków sztuki.

Wernisaż wystawy plenerowej odbędzie się w Galerii „Willi Agnieszka” przy ul Krakowskiej 41 A, w piątek 17 listopada 2017 r., o godz. 18.00. Plener zakończy się 24 listopada.


Tekst: Willa Agnieszka

Skomentuj


Dodane komentarze (2)

Mapa

Hotele

Willa Agnieszka


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Karnawałowy zawrót głowy! Poznaj oferty noclegowe, w których miło spędzisz czas w Karnawale 2020. Sprawdź noclegi i baw się dobrze!
Zimowe szaleństwo podczas Ferii 2020! Szukasz miejsca, gdzie odpoczniesz? Marzy Ci się szusowanie na nartach? Sprawdź listę noclegów z ofertami specjalnymi na ferie zimowe.
Pokaż stopkę