Wypadek z udziałem motocyklisty

Skomentuj (13)

W niedzielę w Kazimierzu Dolnym doszło do groźnie wyglądającego wypadku drogowego. Poszkodowany został motocyklista.

Ostatnia niedziela września przyciągnęła do Kazimierza sporo turystów. Tradycyjnie więc pojawiły się korki na drodze wylotowej z Miasteczka w kierunku Puław. Być może właśnie zdenerwowanie spowodowane brakiem płynności jazdy czy też zwykła nieuwaga były przyczyną wypadku, do którego doszło wczesnym popołudniem na ulicy Puławskiej.

- Kierowca skody wymusił pierwszeństwo, w wyniku czego kierujący jednośladem (motorem) mężczyzna wjechał w samochód i doznał obrażeń ciała – mówi nadkom. Waldemar Łazuga z Komendy Powiatowej Policji w Puławach.

Ranny kierowca motocykla trafił do puławskiego szpitala, jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Jak wynika z ustaleń policji, wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Wypadek spowodował, że Puławska została wyłączona z ruchu na kilka godzin. Do Miasteczka nie dojeżdżały busy ani autobusy komunikacji miejskiej. Gdy czynności służb zostały zakończone, sytuacja na drodze wróciła do normy.

Skomentuj


Dodane komentarze (5)

 • grymas50
  a ja tam motorem jakoś jeżdżę.
  • Wiktor
   Pewnie to "bąk", którego puszczasz sobie po podłodze.
  • pijany znad Grodarza
   Obrzydliwy gość to napisał.. Najpewniej podszywa się pod nick faceta/ kobieta/ , który/a/ często komentuje na blogu Janusza Kowalskiego.
   Sluchaj " @ grymas50. "

   Abstrahując od PODŁOŚCI.którą wykazujesz, Twoja postawa ociera się o " brzeg" prawa karnego. Zastanów się na nad Swoją NIKCZEMNOŚCIĄ.
 • pijany znad Grodarza
  Motorem nie da się jeździć. Motocyklem tak. To tak dla ZNAWCOW.
 • ******
  Gdyby auto wymusiło pierwszeństwo to by przód miał rozwalony, a tu tyłem został uderzony pan jadący motorem nie dostosował się do ostrożności panującym na drodze i do prędkości
 • Nie znajoma
  Byłam tam i widziałam i powiem że tu wina jest motocyklisty a nie samochodu. Motor jechał po mału i pewnym momencie przyśpieszył i pierdzielnoł w tył auta które nie zdążyło wiechać na parking. Gdyby jechał małą prędkoscią by nic się nie stało a on nagle przycianął gazu i było wielkie bum
  • ....
   Błąd na błędzie i nie tylko motocyklisty
  • sierż.MO
   @ Nie znajoma Jeżeli ta sytuacja miała przebieg na skrzyżowaniu to ewidentną winę ponosi motocyklista. Jesteś na tę okoliczność bardzo ważnym świadkiem. Każdy kierujący dojeżdżając do skrzyżowania obowiązany jest do ZMNIEJSZENIA PRĘDKOŚCI i zachowania szczególnej ostrożności. Tak więc jazda z tą samą szybkością jak i przyspieszanie jest wykroczeniem.
  • Andrzej
   Jestem kierowcą Skody. Chciałbym się z Panią skontaktować. Czy jest możliwy kontakt telefoniczny lub poprzez portal społecznościowy?
  • Andrzej
   @Nie znajomą kierowca Skody poszukuje świadków wypadku z 30 września Kazimierz Dolny
  • Andrzej
   Jestem kierowcą skody. Poszukuję świadków. Kontakt 663212227
 • sierż. MO
  @ nadkom. Waldemar Łazuga " Kierowca skody wymusił pierwszeństwo, w wyniku czego kierujący jednośladem (motorem) mężczyzna wjechał w samochód i doznał obrażeń ciała". Szanowny Panie oficerze co to za informacja ! Popraw Pan to na tak: Kierowca Skody wymusił pierwszeństwo poprzez to, że wyjeżdżając z drogi podporządkowanej zderzył się z motocyklistą jadącym po drodze z pierwszeństwem przejazdu w wyniku czego tenże doznał obrażeń ciała.
  • pijany znad Grodarza
   haha. Można tez inaczej. I to z przecinkami.

Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Zaplanuj razem z nami świąteczny wyjazd do dowolnego miejsca w Polsce. Poznaj oferty specjalne noclegów na Wigilię i Boże Narodzenie 2022.
Pokaż stopkę