Wypadek w Dąbrówce

Skomentuj (13)

W Dąbrówce w sobotę w godzinach wieczornych do groźnie wyglądającego wypadku drogowego. Poszkodowana trafiła do szpitala.

W Dąbrówce w sobotni wieczór doszło do wypadku. Zderzyły się dwa bmw.

- 28 – latek z powiatu puławskiego kierując samochodem marki BMW zjechał na łuku drogi na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do zderzenia z jadącym prawidłowo pojazdem BMW – relacjonuje nadkom. Waldemar Łazuga z Powiatowej Komendy Policji w Puławach. – W wyniku zdarzenia mieszkanka powiatu puławskiego doznała obrażeń ciała i została przewieziona do szpitala.

Na razie nieznane są przyczyny wypadku. Ustali je dochodzenie. Wszyscy kierowcy byli trzeźwi.

Skomentuj


Dodane komentarze (7)

 • ABC
  Fordami tez jeżdżą takie gęby co nie powinny jeździć ...
  • ABC
   Nie podszywaj się pod mój adres "ABC". To co robisz jest karalne. Ostrzegam !
  • hehehe
   hehehe, jaki to adres abc? jesli juz to jest to nick, który nie polega ochronie prawnej. Jak chcesz byc chroniony to podpisuj sie imieniem i nazwiskiem, nowouku straszący....
  • pijany znad Grodarza
   ale to ŚWIŃSKIE jest. Piszę " ŚWIŃSKIE", bo tego rodzaju zachowania maja taką " hehehe"
  • Mandaryna disco polo
   @ Pijany - pisowska gawiedź = prostaczki, zawsze mają wiele do powiedzenia. Jeżeli są przyparci argumentami, że racji nie mają, to zaciskają piąstki i wyzywają kogoś jak pod remizą czy sklepem wiejskim. BYDEŁKO !
 • pijany znad Grodarza
  @ obserwator. " Noc" i " młodzież wiejska nie musi występować w głupocie BMW. To cechuje prawie WSZYSTKICH tej marki.Do wariatow dołączylbym też ' audiowców"
  • ABC
   @ Pijany Szpanerstwo smarkaterii wiejskiej na BMW - niestety jest, szczególnie po zapadnięciu zmroku w rejonach na wschód od Wisły. To jest ich zakup życiowy - 30-to letnia czarna limuzyna z napisem BMW. No powiedz, czym podjechać na disco polo pod remizę strażacką w sobotni wieczór? No czym? A dziewczyny są zadowolone jak bolid startuje z piskiem, tłumik się prostuje i zakręty umykają na dwóch kołach.
  • zig zag
   Tłumik to się i prostuje ale zakręty niekoniecznie.
   Ja jak byłem na zabawie ze 20 parę lat temu to pytali mnie: "Jaki masz motur?" A jak mówiłem że nie mam to nie wierzyli. Był też taki skrót WSK czyli wiejski sprzęt kaskaderski.
   Zawsze taki motur jest mniej skuteczny w zabijaniu choć też niebezpieczny... Teraz większy dobrobyt to i narzędzia głupoty są pokaźniejsze i skutki tej głupoty większe.
 • obserwator
  BMW + młodzież wiejska + noc. Plaga naszych dróg.
 • syrenka
  BezMózgoWce,dla takich to 40 znaczy 80,zakręt to prosta,STOP znaczy jechać a na skrzyżowaniu to oni zawsze mają pierwszeństwo.
 • Tutejszy
  Prawdopodobnie mijałem tego gościa, pędził jak wariat ścinając zakręty. Było około godz. 15 na drodze Wilków - Dąbrówka. Pomyślałem sobie, że wcześniej czy później musi się to zakończyć stłuczką
 • RRi
  Bolid Młodzieży Wiejskiej(BMW) kontra Będziesz Miał Wypadek(BMW)
 • xxx
  To co się dzieje na drogach to jest jakiś koszmar,o co chodzi ? Czy taki 28 letni Baran nie wie ,że zakrętów się nie ścina ,że nie zajeżdża się drogi innym żeby za chwilę hamować i skręcać ,że przed skrzyżowaniem i zakrętem nie wyprzedzamy a to jest juz norma ,a jak się jedzie prawidlowo to Tacy Sprawcy muszą otrąbić żeby pokazać,że dla normalnych nie ma już miejsca na drogach .

Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę