Wypadek w Dąbrówce

Skomentuj (13)

W Dąbrówce w sobotę w godzinach wieczornych do groźnie wyglądającego wypadku drogowego. Poszkodowana trafiła do szpitala.

W Dąbrówce w sobotni wieczór doszło do wypadku. Zderzyły się dwa bmw.

- 28 – latek z powiatu puławskiego kierując samochodem marki BMW zjechał na łuku drogi na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do zderzenia z jadącym prawidłowo pojazdem BMW – relacjonuje nadkom. Waldemar Łazuga z Powiatowej Komendy Policji w Puławach. – W wyniku zdarzenia mieszkanka powiatu puławskiego doznała obrażeń ciała i została przewieziona do szpitala.

Na razie nieznane są przyczyny wypadku. Ustali je dochodzenie. Wszyscy kierowcy byli trzeźwi.

Skomentuj


Dodane komentarze (7)

 • ABC
  Fordami tez jeżdżą takie gęby co nie powinny jeździć ...
  • ABC
   Nie podszywaj się pod mój adres "ABC". To co robisz jest karalne. Ostrzegam !
  • hehehe
   hehehe, jaki to adres abc? jesli juz to jest to nick, który nie polega ochronie prawnej. Jak chcesz byc chroniony to podpisuj sie imieniem i nazwiskiem, nowouku straszący....
  • pijany znad Grodarza
   ale to ŚWIŃSKIE jest. Piszę " ŚWIŃSKIE", bo tego rodzaju zachowania maja taką " hehehe"
  • Mandaryna disco polo
   @ Pijany - pisowska gawiedź = prostaczki, zawsze mają wiele do powiedzenia. Jeżeli są przyparci argumentami, że racji nie mają, to zaciskają piąstki i wyzywają kogoś jak pod remizą czy sklepem wiejskim. BYDEŁKO !
 • pijany znad Grodarza
  @ obserwator. " Noc" i " młodzież wiejska nie musi występować w głupocie BMW. To cechuje prawie WSZYSTKICH tej marki.Do wariatow dołączylbym też ' audiowców"
  • ABC
   @ Pijany Szpanerstwo smarkaterii wiejskiej na BMW - niestety jest, szczególnie po zapadnięciu zmroku w rejonach na wschód od Wisły. To jest ich zakup życiowy - 30-to letnia czarna limuzyna z napisem BMW. No powiedz, czym podjechać na disco polo pod remizę strażacką w sobotni wieczór? No czym? A dziewczyny są zadowolone jak bolid startuje z piskiem, tłumik się prostuje i zakręty umykają na dwóch kołach.
  • zig zag
   Tłumik to się i prostuje ale zakręty niekoniecznie.
   Ja jak byłem na zabawie ze 20 parę lat temu to pytali mnie: "Jaki masz motur?" A jak mówiłem że nie mam to nie wierzyli. Był też taki skrót WSK czyli wiejski sprzęt kaskaderski.
   Zawsze taki motur jest mniej skuteczny w zabijaniu choć też niebezpieczny... Teraz większy dobrobyt to i narzędzia głupoty są pokaźniejsze i skutki tej głupoty większe.
 • obserwator
  BMW + młodzież wiejska + noc. Plaga naszych dróg.
 • syrenka
  BezMózgoWce,dla takich to 40 znaczy 80,zakręt to prosta,STOP znaczy jechać a na skrzyżowaniu to oni zawsze mają pierwszeństwo.
 • Tutejszy
  Prawdopodobnie mijałem tego gościa, pędził jak wariat ścinając zakręty. Było około godz. 15 na drodze Wilków - Dąbrówka. Pomyślałem sobie, że wcześniej czy później musi się to zakończyć stłuczką
 • RRi
  Bolid Młodzieży Wiejskiej(BMW) kontra Będziesz Miał Wypadek(BMW)
 • xxx
  To co się dzieje na drogach to jest jakiś koszmar,o co chodzi ? Czy taki 28 letni Baran nie wie ,że zakrętów się nie ścina ,że nie zajeżdża się drogi innym żeby za chwilę hamować i skręcać ,że przed skrzyżowaniem i zakrętem nie wyprzedzamy a to jest juz norma ,a jak się jedzie prawidlowo to Tacy Sprawcy muszą otrąbić żeby pokazać,że dla normalnych nie ma już miejsca na drogach .

Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Znamy sposób na udane Wakacje 2022! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2022. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Pokaż stopkę