Wygraj bilet na koncert (video)

Uznano ich za najciekawszy jazzowy duet wokalny ostatnich lat. Grażyna Auguścik i Paulinho Garcia wystąpią już 10 marca w SARP- ie w Kazimierzu Dolnym. Specjalnie dla naszych Czytelników przygotowaliśmy konkurs. Do wygrania podwójne zaproszenie na koncert.

Kazimierski koncert duetu Grażyna Auguścik i Paulinho Garcia już coraz bliżej. 10 marca w ich wykonaniu usłyszymy piosenki zespołu The Beatles w niezwykłych, latynoskich aranżacjach, a także inne utwory z ich repertuaru.

- Od jego pierwszych nut wygranych na gitarze z miejsca przenosimy się w odległe upalne zakątki świata, czujemy namacalnie zbawienną bryzę od morza i leniwie sączący się czas. Trudno się tej muzyce nie poddać. Ona wibruje, głaszcze, zmysłowo szepce. A delikatny głos Auguścik tylko tę pieszczotę podbija. I tak przez dwie godziny, ani chwili oddechu – napisała o jednym z warszawskich koncertów duetu Grażyna Auguścik i Paulinho Garcia – Beata Wach (Jazzarium). Czy tak będzie 10 marca w Kazimierzu?

Kazimierski koncert wchodzi w skład trasy koncertowej promującej nową płytą artystów – „ The Beatles Nova”.

To już ich czwarta wspólna płyta. Jeżeli Państwo znają tytuł przynajmniej jednej z poprzednich trzech – prośmy o maila. Do wygrania jedno podwójne zaproszenie na koncert ufundowane przez Dom Architekta SARP. Wygra ten, kto pierwszy przyśle poprawne rozwiązanie.


Zadanie konkursowe: Podaj chociaż jeden tytuł płyty, na której wystąpili wspólnie Grażyna Auguścik i Paulinho Garcia.

 

Odpowiedzi na zadanie konkursowe wraz z danymi (imię, nazwisko, telefon) oczekujemy na adres: redakcja@kazimierzdolny.pl z dopiskiem: „The Beatles Nova” - konkurs. Ogłoszenie wyników na naszym portalu – 7 marca.

Koncert Grażyny Auguścik i Paulinho Garcii odbędzie się w SARP-ie 10 marca o godz. 19.00. Po koncercie – przyjęcie z udziałem artystów.

 

Rezerwacja miejsc pod numerem telefonu: 609 931 500, 81/883 55 44 lub pocztą elektroniczną: sarp@dom-architekta.com.pl

Kazimierski Portal Internetowy jest patronem medialnym tego wydarzenia.

 

Skomentuj


Mapa

Hotele

DOM ARCHITEKTA SARP


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Wyjazd to idealny pomysł na perfekcyjny Dzień Kobiet 2024. Jeżeli szukasz interesującego miejsca, zobacz co oferują właściciele obiektów na ten szczególny dzień.
Pokaż stopkę