Kto pójdzie na koncert duetu: Auguścik - Garcia?

Skomentuj (1)

Grażyna Auguścik i Paulinho Garcia już w sobotę 10 marca wystąpią w SARP- ie w Kazimierzu Dolnym. Znamy szczęśliwego zwycięzcę konkursu, który wygrał podwójne zaproszenie na ich koncert.

- Głosy Paulinho i Grażyny splatają się ze sobą w sposób zdumiewający, nieprawdopodobny i niespotykany. (…) Ta muzyka to magia nastroju, brzmienia, każdego dźwięku, to wydarzenie zupełnie niezwykłe, nie poddające się standardowemu warsztatowi recenzenta – uważa Rafał Garszczyński (Radio Jazz, Jazzpress).


Już w najbliższą sobotę będzie można osobiście przekonać się, jak brzmią piosenki zespołu The Beatles w aranżacjach latynoskich wykonane przez Grażynę Auguścik i Paulinha Garcię. Koncert tego duetu uznanego za najciekawszy jazzowy duet wokalny ostatnich lat rozpocznie się w SARP-ie o godz. 19.00. Wśród publiczności na pewno nie zabraknie zwycięzcy naszego konkursu. Podwójne zaproszenie na koncert w SARP-ie wygrała pani Elżbieta Doraczyńska, która jako pierwsza udzieliła prawidłowej odpowiedzi na zadanie konkursowe. Ta odpowiedź to: Grażyna Auguścik i Paulinho Garcia nagrali wspólnie dotychczas 3 płyty: „Andanca”, „The Light” i „Fragile”.


Zwyciężczyni gratulujemy. O sposobie odbioru biletów powiadomimy telefonicznie.


Koncert Grażyny Auguścik i Paulinho Garcii odbędzie się w SARP-ie 10 marca o godz. 19.00. Po koncercie – przyjęcie z udziałem artystów.


Rezerwacja miejsc pod numerem telefonu: 609 931 500, 81/883 55 44 lub pocztą elektroniczną: sarp@dom-architekta.com.pl

Kazimierski Portal Internetowy jest patronem medialnym tego wydarzenia.

 

Skomentuj


Dodane komentarze (1)

  • Bohdan
    Znakomity koncert, balsam dla duszy. W miłej atmosferze spotkaliśmy i wysłuchaliśmy gwiazd światowego formatu. Wielkie dzięki dla organizatorów.

Mapa

Hotele

Dom Pracy Twórczej Architekta - SARP


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę