Kto pójdzie na koncert duetu: Auguścik - Garcia?

Skomentuj (1)

Grażyna Auguścik i Paulinho Garcia już w sobotę 10 marca wystąpią w SARP- ie w Kazimierzu Dolnym. Znamy szczęśliwego zwycięzcę konkursu, który wygrał podwójne zaproszenie na ich koncert.

- Głosy Paulinho i Grażyny splatają się ze sobą w sposób zdumiewający, nieprawdopodobny i niespotykany. (…) Ta muzyka to magia nastroju, brzmienia, każdego dźwięku, to wydarzenie zupełnie niezwykłe, nie poddające się standardowemu warsztatowi recenzenta – uważa Rafał Garszczyński (Radio Jazz, Jazzpress).


Już w najbliższą sobotę będzie można osobiście przekonać się, jak brzmią piosenki zespołu The Beatles w aranżacjach latynoskich wykonane przez Grażynę Auguścik i Paulinha Garcię. Koncert tego duetu uznanego za najciekawszy jazzowy duet wokalny ostatnich lat rozpocznie się w SARP-ie o godz. 19.00. Wśród publiczności na pewno nie zabraknie zwycięzcy naszego konkursu. Podwójne zaproszenie na koncert w SARP-ie wygrała pani Elżbieta Doraczyńska, która jako pierwsza udzieliła prawidłowej odpowiedzi na zadanie konkursowe. Ta odpowiedź to: Grażyna Auguścik i Paulinho Garcia nagrali wspólnie dotychczas 3 płyty: „Andanca”, „The Light” i „Fragile”.


Zwyciężczyni gratulujemy. O sposobie odbioru biletów powiadomimy telefonicznie.


Koncert Grażyny Auguścik i Paulinho Garcii odbędzie się w SARP-ie 10 marca o godz. 19.00. Po koncercie – przyjęcie z udziałem artystów.


Rezerwacja miejsc pod numerem telefonu: 609 931 500, 81/883 55 44 lub pocztą elektroniczną: sarp@dom-architekta.com.pl

Kazimierski Portal Internetowy jest patronem medialnym tego wydarzenia.

 

Skomentuj


Dodane komentarze (1)

  • Bohdan
    Znakomity koncert, balsam dla duszy. W miłej atmosferze spotkaliśmy i wysłuchaliśmy gwiazd światowego formatu. Wielkie dzięki dla organizatorów.

Mapa

Hotele

Dom Pracy Twórczej Architekta - SARP


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Znamy sposób na udane Wakacje 2024! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2024. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Pokaż stopkę