Wygraj bilet na koncert (video)

Uznano ich za najciekawszy jazzowy duet wokalny ostatnich lat. Grażyna Auguścik i Paulinho Garcia wystąpią już 10 marca w SARP- ie w Kazimierzu Dolnym. Specjalnie dla naszych Czytelników przygotowaliśmy konkurs. Do wygrania podwójne zaproszenie na koncert.

Kazimierski koncert duetu Grażyna Auguścik i Paulinho Garcia już coraz bliżej. 10 marca w ich wykonaniu usłyszymy piosenki zespołu The Beatles w niezwykłych, latynoskich aranżacjach, a także inne utwory z ich repertuaru.

- Od jego pierwszych nut wygranych na gitarze z miejsca przenosimy się w odległe upalne zakątki świata, czujemy namacalnie zbawienną bryzę od morza i leniwie sączący się czas. Trudno się tej muzyce nie poddać. Ona wibruje, głaszcze, zmysłowo szepce. A delikatny głos Auguścik tylko tę pieszczotę podbija. I tak przez dwie godziny, ani chwili oddechu – napisała o jednym z warszawskich koncertów duetu Grażyna Auguścik i Paulinho Garcia – Beata Wach (Jazzarium). Czy tak będzie 10 marca w Kazimierzu?

Kazimierski koncert wchodzi w skład trasy koncertowej promującej nową płytą artystów – „ The Beatles Nova”.

To już ich czwarta wspólna płyta. Jeżeli Państwo znają tytuł przynajmniej jednej z poprzednich trzech – prośmy o maila. Do wygrania jedno podwójne zaproszenie na koncert ufundowane przez Dom Architekta SARP. Wygra ten, kto pierwszy przyśle poprawne rozwiązanie.


Zadanie konkursowe: Podaj chociaż jeden tytuł płyty, na której wystąpili wspólnie Grażyna Auguścik i Paulinho Garcia.

 

Odpowiedzi na zadanie konkursowe wraz z danymi (imię, nazwisko, telefon) oczekujemy na adres: redakcja@kazimierzdolny.pl z dopiskiem: „The Beatles Nova” - konkurs. Ogłoszenie wyników na naszym portalu – 7 marca.

Koncert Grażyny Auguścik i Paulinho Garcii odbędzie się w SARP-ie 10 marca o godz. 19.00. Po koncercie – przyjęcie z udziałem artystów.

 

Rezerwacja miejsc pod numerem telefonu: 609 931 500, 81/883 55 44 lub pocztą elektroniczną: sarp@dom-architekta.com.pl

Kazimierski Portal Internetowy jest patronem medialnym tego wydarzenia.

 

Skomentuj


Mapa

Hotele

DOM ARCHITEKTA SARP


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Komunia Święta to wyjątkowy dzień dla każdego dziecka i jego rodziny. Chcemy Ci pomóc w organizacji tego wydarzenia. Jeżeli szukasz ofert noclegowych czy sal, to dobrze się składa, bo mamy takie.
Poszukujesz noclegu na Boże Ciało 2021? Dobrze trafiłeś! Zobacz oferty noclegowe, dzięki którym bez trudu zaplanujesz swój wymarzony wyjazd na Boże Ciało 2021.
Pokaż stopkę