Wszystkich Świętych: zmiana organizacji ruchu

Zbliża się dzień Wszystkich Świętych. Od 31 października do 3 listopada w Miasteczku obowiązywać będzie zmieniona organizacja ruchu.

Od czwartku 31 października do niedzieli 3 listopada włącznie ulica Cmentarna jak co roku na Wszystkich Świętych będzie wyłączona z ruchu, o czym informuje stosowne oznakowanie. Na cmentarz parafialny dostać się będzie można tylko pieszo.


Tradycyjnie również w dniach 1 i 2 listopada Urząd Miasta wydaje zgodę na poruszanie się pojazdów oraz ich parkowanie na Dużym Rynku. W niedzielę 3 listopada parking na Rynku nie będzie już możliwy.

 

Jak co roku w okresie Wszystkich Świętych policja prowadzić będzie akcję Znicz 2013. Pamiętajmy o ostrożnej i rozsądnej jeździe.

Skomentuj


Mapa

Informacje o mieście

Urząd Miasta w Kazimierzu Dolnym


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2020.
Zaplanuj razem z nami świąteczny wyjazd do dowolnego miejsca w Polsce. Poznaj oferty specjalne noclegów na Wigilię i Boże Narodzenie 2020.
Pokaż stopkę