Listopadowy spacer

Skomentuj (11)

zobacz więcej (27)

Wszystkich Świętych. Dzień rodzinny. Nie za stołem, a na spacerze. To nic, że ten spacer prowadzi na miejsce ostateczne, przypomina o nieuchronności przemijania. Fotoreportaż Mateusza Stachyry.

Skomentuj


Dodane komentarze (11)

 • Alicja
  piękne zdjęcia,gratuluję
 • pijany znad Grodarza
  @ Szok
  "....że mam miejsce zaklepane....."
  Łopatą?. Jeśli tak, to ZAKLEPANE.
  A , i też fatalnie napisałeś :"Uuuuuu co za fatalne sąsiedztwo". Wypisz, wymaluj ' PROSTACKI Dydycz. Fe
 • szok
  Uuuuuu co za fatalne sąsiedztwo , dobrze że mam miejsce zaklepane na starym nowym cmentarzu.
 • jorgex
  Nowa lokalizacja cmentarza jest już niemal zatwierdzona-za cmentarzem żołnierzy radzieckich. Widoku na miasto nie będzie...
 • szok
  Drogi'' gościu '' kocham moje miasteczko i żal mi że niszczy się tu wszystko .Pijany o ile mnie pamięc nie myli był tu kiedys poruszany temat lokalizacji nowego cmentarza.
  Oj nie szanuje się u nas ni zmarłych ni żywych .Na dodatek zrobią z ciebie pijaka.Gościu tak dla twojej ciekawości powiem ,ja w ogóle nie piję alkoholu i wyobraź sobie że żyję ! dziwne w tym kraju ,prawda?
 • Spec od Wszystkiego
  Najbardziej zaniedbana część cmentarza to groby dzieci.
  Jeśli nagrobek jest betonowy, to chociaż nie porasta krzakami.Jeśli zwykła mogiła to natura upomina się o swój teren i znów będzie w tym miejscu las.
  Może lepiej było wcale się nie narodzić?
  Te nienarodzone mają nagrobek w lepszym miejscu i bardziej zadbany.
  Małe Aniołki patrzą na to z Niebios.
 • pijany znad Grodarza
  @ Gość. Widziałem wielu nietrzezwych, a wsród nich - wydawałoby się - gości.
  Szok. Dużo masz racji. Już w ubiegłym roku byłem świadkiem utarczek słownych na temat lokalizacji nowego cmentarza chyba, że na " starym " zasypywane będą wawozy - jak to powiedział p.grabarz- prochami dawno zmarłych lub - jak to TY zauważyłeś - wyrębem drzewostanu.
 • agent
  wam to zawsze coś nie pasuje jak niszczą krajobraz Kaźmierza to cichutko siedzicie a jak parę drzew ścięto na cmentarzu to już raban się robi
 • Gość
  @Szok,czy dla ciebie nie ma świąt?Chłopie piszesz takie rzeczy jakbyś nie trzeźwiał.Proponuje abyś wziął żonę i dzieci i przeszedł się na cmentarz.Zapewniam cię że w momencie wytrzeźwiejesz i zmienisz zdanie.
  Te zdjęcia to naprawdę są czarno białe tak jak twoje życie wiec spróbuj to zmienić,wytrzeźwiej.
 • szok
  I tylko drzew z roku na rok coraz mniej , grobów przybywa drzew ubywa .W miejscu gdzie wymagałoby się szacunku ,braknie go dla starych drzew .Niedługo nasz cmentarz bedzie wyglądał jak łysy dresiarz z łańcuchami.Wstyd !!!!
 • obserwator
  Panie Mateuszu.... Chylę obiektyw....

Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2023.
Pokaż stopkę