Wszystkich Świętych: zmiana organizacji ruchu

Zbliża się dzień Wszystkich Świętych. Od 31 października do 3 listopada w Miasteczku obowiązywać będzie zmieniona organizacja ruchu.

Od czwartku 31 października do niedzieli 3 listopada włącznie ulica Cmentarna jak co roku na Wszystkich Świętych będzie wyłączona z ruchu, o czym informuje stosowne oznakowanie. Na cmentarz parafialny dostać się będzie można tylko pieszo.


Tradycyjnie również w dniach 1 i 2 listopada Urząd Miasta wydaje zgodę na poruszanie się pojazdów oraz ich parkowanie na Dużym Rynku. W niedzielę 3 listopada parking na Rynku nie będzie już możliwy.

 

Jak co roku w okresie Wszystkich Świętych policja prowadzić będzie akcję Znicz 2013. Pamiętajmy o ostrożnej i rozsądnej jeździe.

Skomentuj


Mapa

Informacje o mieście

Urząd Miasta w Kazimierzu Dolnym


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poszukujesz noclegu na Boże Ciało 2021? Dobrze trafiłeś! Zobacz oferty noclegowe, dzięki którym bez trudu zaplanujesz swój wymarzony wyjazd na Boże Ciało 2021.
Znamy sposób na udane Wakacje 2021! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2021. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Pokaż stopkę