WOŚP: wylicytuj dzień z Burmistrzem!

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już niebawem. Jego hitem w Kazimierzu będzie bezsprzecznie dzień z burmistrzem "Poczuj się jak Burmistrz Kazimierza Dolnego"!
Trwa licytacja orkiestrowych gadżetów w kazimierskim sztabie WOŚP przy Zespole Szkół im. Jana Koszczyca Witkiewicza, szykowane są kolejne niespodzianki nie tylko przez sztab przy szkole. Jedną z nich jest "Poczuj się jak Burmistrz Kazimierza Dolnego" - dzień z burmistrzem Kazimierza, który można wylicytować na Allegro. To z jednej strony okazja do poznania w praktyce, czym zajmuje się burmistrz popularnego choć niewielkiego miasteczka turystycznego, jakim jest Kazimierz, a z drugiej – wsparcie dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.
- Czym się zajmuję? Jak wygląda typowy dzień mojej pracy? Z jakimi problemami muszę się mierzyć? Te i inne pytania będziesz mógł mi zadać osobiście, co więcej, masz szansę potowarzyszyć mi przez jeden dzień w pracy i przekonać się, z czym wiąże się zarządzanie tym wyjątkowym miasteczkiem – mówi burmistrz Kazimierza Artur Pomianowski. – Zapraszam do udziału w licytacji, wspierajmy Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy!
Orkiestrę można będzie też wspierać w ramach organizowanej przez sztab przy Koszczycu akcji „Kazimierz Dolny wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy”, na której będzie można wylicytować usługi kazimierskich przedsiębiorców. Szczegóły już wkrótce.

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Wyjazd to idealny pomysł na perfekcyjny Dzień Kobiet 2024. Jeżeli szukasz interesującego miejsca, zobacz co oferują właściciele obiektów na ten szczególny dzień.
Pokaż stopkę