Kazimierz Dolny wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy

zobacz więcej (33)

Lot widokowy nad Kazimierzem, przejażdżki bryczką, busikiem, autem terenowym, kajakiem, statkiem, motorówką a także obraz, bukiet kwiatów czy kosz słodyczy to tylko niektóre rzeczy, które można wylicytować na aukcji internetowej Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy prowadzonej przez sztab WOŚP przy Zespole Szkół im. Jana Koszczyca Witkiewicza w Kazimierzu Dolnym. Sprawdź, co jeszcze wystawiają kazimierscy przedsiębiorcy! Wylicytuj! Przyjedź do Kazimierza!
Z powodu pandemii wiele imprez przeniosło się do rzeczywistości wirtualnej. Także tegoroczny 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Kazimierzu. Sztab WOŚP przy Zespole Szkół im. Jana Koszczyca Witkiewicza, który od 22 lat organizuje kwesty z wolontariuszami w tym roku startuje z nową inicjatywą w Internecie.
- W tym roku w związku z pandemią sztab WOŚP przy Zespole Szkół im. Jana Koszczyca Witkiewicza wychodzi z nową propozycją: "Kazimierz Dolny wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy". To akcja wspólna z kazimierskimi przedsiębiorcami. Na nasz apel odpowiedziało wielu przedsiębiorców z Kazimierza i okolic. Zgłaszają się kolejni. Liczymy, że ta forma umożliwi wszystkim, którzy kochają Kazimierz, przyłączenie się do naszej akcji. Teraz Miasteczko, które żyje z turystyki, jest puste z powodu obostrzeń covidowych. Mamy nadzieję, że nasza akcja sprawi, że turyści o Kazimierzu nie zapomną i będą go nadal licznie odwiedzać, także dzięki voucherom, które wylicytują w naszym sztabie - mówi Natalia Jędrzejowska szefowa sztabu WOŚP w Koszczycu.
Wylicytowane vouchery będzie można zrealizować w Kazimierzu do końca sezonu 2021 r. Dochód z aukcji zostanie przekazany na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Aukcja trwa na profilu Zespołu Szkół im. Jana Koszczyca Witkiewicza na Facebooku>>> Wciąż dołączają kolejne usługi. Dlatego też przygotowany został aneks. W akcję zaangażowało się ponad 30 przedsiębiorców, gości i Urząd Miasta, który oprócz tego licytuje akcję „Poczuj się jak Burmistrz Kazimierza Dolnego”.

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę