Nocowanie.pl umacnia swoją pozycję!

Skomentuj (2)

Grupa Nocowanie.pl umacnia swoją pozycję w rankingu najpopularniejszych  serwisów turystycznych w Polsce. Dowodzą tego najnowsze wyniki badań Megapanel PBI/Gemius za lipiec 2011, w których  Nocowanie.pl osiągnęło rekordową oglądalność – ponad 1,7 mln realnych użytkowników, którzy dokonali 20 mln odsłon!

Osiągnięte wyniki pozwoliły Grupie Nocowanie.pl zająć wysokie - 3 miejsce - w zestawieniu Gemiusa w kategorii „Turystyka”. Tym samym została potwierdzona pozycja Nocowanie.pl jako lidera wśród serwisów noclegowych w polskim internecie.

 

 

Tak dobry rezultat jest efektem rosnącej świadomości marki wśród internautów, wysokiej jakości oferty turystycznej oraz wprowadzaniem nowych funkcjonalności uwzględniających najnowsze trendy w internecie. Ostatnio serwis uruchomił Giełdę Noclegów czyli usługę, która pozwala kupić nocleg z wysokim rabatem.

Grupa Nocowanie.pl, w skład której wchodzi między innymi serwis www.nocowanie.pl, www.spa24.pl czy też www.KazimierzDolny.pl istnieje od 2003 roku. Obecnie grupa Nocowanie.pl to jedna z największych baz obiektów noclegowych w Polsce – codziennie aktualizowana i powiększana o nowe ośrodki.  Dla Nocowanie.pl przełomowym rokiem okazał się rok 2010 – udało się zdeklasować konkurencję oraz osiągnięto rekordowe wyniki oglądalności.

 

Skomentuj


Dodane komentarze (2)


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Znamy sposób na udane Wakacje 2020! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2020. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Weekend listopadowy 11-12 listopada 2020 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Pokaż stopkę