Nocowanie.pl umacnia swoją pozycję!

Skomentuj (2)

Grupa Nocowanie.pl umacnia swoją pozycję w rankingu najpopularniejszych  serwisów turystycznych w Polsce. Dowodzą tego najnowsze wyniki badań Megapanel PBI/Gemius za lipiec 2011, w których  Nocowanie.pl osiągnęło rekordową oglądalność – ponad 1,7 mln realnych użytkowników, którzy dokonali 20 mln odsłon!

Osiągnięte wyniki pozwoliły Grupie Nocowanie.pl zająć wysokie - 3 miejsce - w zestawieniu Gemiusa w kategorii „Turystyka”. Tym samym została potwierdzona pozycja Nocowanie.pl jako lidera wśród serwisów noclegowych w polskim internecie.

 

 

Tak dobry rezultat jest efektem rosnącej świadomości marki wśród internautów, wysokiej jakości oferty turystycznej oraz wprowadzaniem nowych funkcjonalności uwzględniających najnowsze trendy w internecie. Ostatnio serwis uruchomił Giełdę Noclegów czyli usługę, która pozwala kupić nocleg z wysokim rabatem.

Grupa Nocowanie.pl, w skład której wchodzi między innymi serwis www.nocowanie.pl, www.spa24.pl czy też www.KazimierzDolny.pl istnieje od 2003 roku. Obecnie grupa Nocowanie.pl to jedna z największych baz obiektów noclegowych w Polsce – codziennie aktualizowana i powiększana o nowe ośrodki.  Dla Nocowanie.pl przełomowym rokiem okazał się rok 2010 – udało się zdeklasować konkurencję oraz osiągnięto rekordowe wyniki oglądalności.

 

Skomentuj


Dodane komentarze (2)


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Zimowe szaleństwo podczas Ferii 2021! Szukasz miejsca, gdzie odpoczniesz? Marzy Ci się szusowanie na nartach? Sprawdź listę noclegów z ofertami specjalnymi na ferie zimowe.
Zaskocz ją na Walentynki 2021. Wyjedź razem z nim w nieznane. Zobacz oferty walentynkowe na romantyczny weekend dla dwojga.
Pokaż stopkę