Walentynki na lodzie

zobacz więcej (6)

Walentynkowa niedziela dla druhów z kazimierskiej OSP była okazją do ćwiczeń z ratownictwa na lodzie. Z sercem w tle.
Nie od dziś wiadomo, że ćwiczenia czynią mistrza. Bo wiedzieć to jedno, a potrafić – drugie. Kazimierscy strażacy ćwiczenia często organizują często, przy okazji walentynek wykazali się jednak nie tylko kreatywnością podczas samych zajęć, ale także przy ich przygotowywaniu. Ćwiczenia bowiem odbywały się w przerębli w kształcie walentynkowego serca.
- Korzystając z warunków, jakie pierwszy raz od kilku lat stworzyła nam zima, udaliśmy się na "oczka" wiślane przy przeprawie promowej, aby przeprowadzić ćwiczenia z zakresu ratownictwa na lodzie – mówią strażacy z OSP Kazimierz Dolny. – Była to cudowna okazja do przypomnienia sobie technik ewakuacji poszkodowanych w sytuacji załamania się pokrywy lodowej.
W lodowym sercu przygotowanym do ćwiczeń pod czujnym okiem strażaków kapali się także kazimierscy miłośnicy morsowania.

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Komunia Święta to wyjątkowy dzień dla każdego dziecka i jego rodziny. Chcemy Ci pomóc w organizacji tego wydarzenia. Jeżeli szukasz ofert noclegowych czy sal, to dobrze się składa, bo mamy takie.
Poszukujesz noclegu na Boże Ciało 2021? Dobrze trafiłeś! Zobacz oferty noclegowe, dzięki którym bez trudu zaplanujesz swój wymarzony wyjazd na Boże Ciało 2021.
Pokaż stopkę