Walentynki na lodzie

zobacz więcej (6)

Walentynkowa niedziela dla druhów z kazimierskiej OSP była okazją do ćwiczeń z ratownictwa na lodzie. Z sercem w tle.
Nie od dziś wiadomo, że ćwiczenia czynią mistrza. Bo wiedzieć to jedno, a potrafić – drugie. Kazimierscy strażacy ćwiczenia często organizują często, przy okazji walentynek wykazali się jednak nie tylko kreatywnością podczas samych zajęć, ale także przy ich przygotowywaniu. Ćwiczenia bowiem odbywały się w przerębli w kształcie walentynkowego serca.
- Korzystając z warunków, jakie pierwszy raz od kilku lat stworzyła nam zima, udaliśmy się na "oczka" wiślane przy przeprawie promowej, aby przeprowadzić ćwiczenia z zakresu ratownictwa na lodzie – mówią strażacy z OSP Kazimierz Dolny. – Była to cudowna okazja do przypomnienia sobie technik ewakuacji poszkodowanych w sytuacji załamania się pokrywy lodowej.
W lodowym sercu przygotowanym do ćwiczeń pod czujnym okiem strażaków kapali się także kazimierscy miłośnicy morsowania.

Skomentuj



Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Zimowe szaleństwo podczas Ferii 2021! Szukasz miejsca, gdzie odpoczniesz? Marzy Ci się szusowanie na nartach? Sprawdź listę noclegów z ofertami specjalnymi na ferie zimowe.
Wyjazd to idealny pomysł na perfekcyjny Dzień Kobiet 2021. Jeżeli szukasz interesującego miejsca, zobacz co oferują właściciele obiektów na ten szczególny dzień.
Pokaż stopkę